Valmieras Ziņas

“Riga” ar minimālu pārsvaru uzvar “Valmiera FC”

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas čempionvienība futbolā “Riga” pirmdien, 21.jūnijā, “Optibet” virslīgas 18.kārtas spēlē mājās ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja “Valmieru”.

Uzvara “Riga” komandai ļāva pakāpties uz otro vietu, apsteidzot valmieriešus, bet līdz līderei RFS palika piecu punktu starpība.

Mājinieki vadībā izvirzījās desmitajā minūtē, kad Mikaēls Soisalo izdarīja sitienu no labās malas, bumbai iegriežoties vārtos. Puslaika otrajā pusē Rihards Matrevics liedza Junusam Muritalam gūt savus pirmos vārtus “Riga” kreklā.

Otrajā puslaikā, 64.minūtē, Ibrahimam Sovam bija teicama iespēja panākt neizšķirtu, taču senegāliešu uzbrucējam nesanāca sitiens no aptuveni desmit metriem. Pamatlaika pēdējās minūtēs garām rīdzinieku vārtiem sita arī Daisuke Jokota.

“Riga” otrajā puslaikā “Valmierai” problēmas nesagādāja līdz kompensācijas laikam, kura ievadā Matrevics vienā no rīdzinieku uzbrukuma epizodēm atvairīja pat četrus pretinieku sitienus uz vārtiem.

Ārpus pieteikuma šajā spēlē palika virslīgas labākais bombardieris Stefans Miloševičs, kurš “Riga” vienībā atrodas īrē no Beļģijas kluba “Waasland-Beveren”.

Uzvaru svinēja arī galvaspilsētas otrs grands RFS, kas mājās ar 5:0 (3:0) uzveica Daugavpils “Noah Jurmala” vienību.

RFS vadību ieguva 25.minūtē, kad pēc stūra sitiena atlēkušo bumbu vārtos ieraidīja Vitālijs Jagodinskis. Puslaika nogalē, 42.minūtē, Lukass Villela apmānīja vairākus pretiniekus soda laukumā un panāca 2:0. Trīs minūtes vēlāk ar tālšāvienu pretiniekus pārspēja Leonels Strumija.

4:0 RFS panāca 54.minūtē, kad pēc Villelas centrējuma soda laukumā Elvis Stuglis bija nekļūdīgs, sitot ar galvu. Pēc pusotra mēneša pauzes laukumā atgriezās viens no RFS uzbrukuma līderiem Darko Lemajičs, kurš trīs minūtes pirms pamatlaika beigām realizēja 11 metru soda sitienu.

Jau ziņots, ka pirms tam “Liepājas” un “Daugavpils” komandas Liepājā cīnījās bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

Šo kārtu izlaiž “Metta” vienība, kurai pirmdien bija jātiekas ar “Ventspili”, kā arī Jūrmalas “Spartaks”.

Virslīgas kopvērtējuma tabulā pirmo vietu ar 34 punktiem 13 spēlēs ieņem RFS, bet tālāk ar 29 punktiem 14 dueļos ir “Riga”, kamēr pirmo trijnieku ar 26 punktiem 13 cīņās noslēdz “Valmiera”. Aiz pirmā trijnieka ar 16 un 15 punktiem ir 12 dueļus aizvadījušās “Liepāja” un “Daugavpils”. Tālāk ar 12 punktiem 13 spēlēs seko Jūrmalas “Spartaks”, sesto vietu ar deviņiem punktiem 13 mačos ieņem “Metta”, bet pēdējā ar trim punktiem desmit spēlēs ir Daugavpils “Noah Jurmala”.

Šī gada virslīgas čempions noskaidrosies četru apļu turnīrā. Sākotnēji tika ziņots, ka kalendārs tiks veidots tā, lai būtu pēc iespējas ērtāks futbola līdzjutējiem. Tāpat tika solīts, ka spēles tikpat kā nepārklāsies, turklāt kārtas pārsvarā tiks izspēlētas divās – trijās dienās.

Arī šosezon futbola cienītāji var tiešraidē vērot visas Latvijas čempionāta spēles. Tās ir pieejamas virslīgas mājaslapā un portālā “Sportacentrs.com”, kā arī “Sportacentrs.com TV” kanālā.

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienoties savam kolektīvam apkopēju Tavi pienākumi būs: - Nodrošināt tīrību un kārtību, veicot mitro un sauso uzkopšanu atbilstoši pārtikas ražošanas prasībām; - Darba apģērbu sagatavošana nosūtīšanai uz mazgātuvi; - Pēc nepieciešamības veikt logu mazgāšanu: - Sekot līdzi tīrīšanas, dezinfekcijas līdzekļu, higiēnas preču izlietojumam; - Uzraudzīt uzņēmumā notiekošo un citi pienākumi. No Tevis sagaidām: - Prasmes saglabāt konfidencialitāti; - Fizisko noturību; - Nepieciešamības gadījumā spēja ierasties darbā no rīta, sestdienās vai svētdienās; - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu; - Spēju strādāt dinamiskos apstākļos; - Prasmes organizēt savu darbu u.c. Piedāvājam: Atalgojumu no 780 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes iela 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi NAMU PĀRVALDĪŠANAS SPECIĀLISTS Galvenie amata pienākumi: pārzināt un prast piemērot Latvijas Republikas normatīvos aktus namu pārvaldīšanas jomā organizēt dzīvojamo māju pārvaldīšanu, t.sk.: nodrošināt sadarbību ar pārvaldīšanā nodoto dzīvojamo māju padomēm organizēt un vadīt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces vest ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistīto lietvedību organizēt dzīvokļu īpašnieku pieņemto lēmumu izpildi veikt klientu apkalpošanu klientu informācijas centrā klātienē, telefoniski un e-vidē. Prasības kandidātiem: nekustamā īpašuma pārvaldīšanas, tiesību, būvniecības vai citā līdzīgā jomā darba pieredze dzīvojamo māju pārvaldīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību 5. kvalifikācijas līmenis namu pārvaldīšanā tiks uzskatīts par priekšrocību valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī labas MS Office lietošanas prasmes un zināšanas lietvedībā labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība vēlme mācīties un profesionāli pilnveidoties. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1350 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Namu PĀRVALDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri