Valmieras Ziņas

ReTV: Rūjienas bobslejs iekaro pasaules uzmanību

Lasīšanas laiks: 2 min

Savu vietu pamazām piesaka arī Rūjienas bobsleja trase, tas nozīmē, ka Siguldas bobsleja trase nav vienīga, par ko jau runā visā pasaulē. Par to jau zina ASV, visā Eiropā un pat Ķīnā.

Bērziņu ģimenes dārzā kanāls ReTV bobsleja trasi pirmo reizi izmēģināja pirms trim gadiem. 2018. gada ziemā nobrauciens vēl bija krietni īsāks, kā arī starta estakāde mazāka. Šogad par Aivja Bērziņa paveikto piemājas dārzā jau priecājās ļaudis visā plašajā pasaulē. Rūjienieša vārds izskanējis CNN, dažādos Eiropas ziņu kanālos, kā arī stāsts par viņa veikumu parādīts Ķīnā.

Bobsleja trases autors Aivis Bērziņš pauž: “Rūjieniete zvana no Holandes, ka redzējusi pa TV. Saka, ka 10 gadus tur dzīvojot un 3 ziņas redzējusi par Latviju, divas, nu, tādas, tagad viena par Rūjienu un vēl pazīstama.”

Ģimeni patīkami pārsteidz plašā rezonanse visā pasaulē, kuru izraisījis stāsts par viņu paveikto piemājas dārzā. Tas šķiet pats par sevi saprotams, jo viss darīts vien pašu priekam. Bērziņi atzīst, ka izjūt interesi arī no apkārtējās sabiedrības.

Vietējie rūjienieši gan esot diezgan vēsi un atturīgi, taču netrūkstot interesentu, kuri vēlas izbaudīt nobraucienu ar Aivja gatavoto bobu. Šobrīd gan drošības apsvērumu dēļ daudziem nākas atteikt, bet kaimiņdārza sirmgalvjiem, kuriem jau pāri 80, ģimene nav spējusi liegt šo prieku.

Jāpiebilst, šajā nedēļas nogalē ģimene cītīgi sekos līdzi latviešu ledusrenes sportistu startiem pasaules čempionātā Altenbergā.

Šogad Aivis Bērziņš trasi paplašināt vairs negrasās, jo, lai to izveidotu, jāiegulda krietns darbs. Kā tā veidosies nākamajā gadā, būs atkarīgs no iedvesmas un galvenokārt no laika apstākļiem.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri