Valmieras Ziņas

ReTV raidījumā “Jautā – Jums” diskutēs par Eiropas lietām Latvijā

Latvijai paredzētie gandrīz 4,4 miljardi eiro no Eiropas fondiem 2014. – 2020. gada plānošanas periodam tika dalīti prioritāriem mērķiem: mazināt nabadzību, radīt darbavietas, uzlabot infrastruktūru. Summa, vidēji uz vienu Latvijas iedzīvotāju, vairāk nekā divi tūkstoši eiro. Latvija apņēmās naudu tērēt gudri. Vai tas izdevās? Turpmāk katru ceturtdienu raidījumā “Jautā – Jums” kanāls ReTV pētīs un analizēs, ko iegūstam, esot Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts un dzīvojot kā eiropieši.

Kad Latvija kļuva par ES dalībvalsti, ar šausmām tika gaidītas pārmaiņas: veikalu plauktos nebūšot rupjās sāls, zemnieku saimniecībām sadārdzināti standarti un citas baumu līmeņa viltus ziņas radīja iedzīvotāju vidū bažas, ka dzīve kļūs tikai apgrūtinošāka. Šo gadu laikā esam pieņēmuši “dārgos standartus” kā vispār pieņemtas normas, un tās iedzīvotāju ikdienā vairāk sargā kā apgrūtina.

Raidījumā tiks apskatīti temati par pilsētu un mazpilsētu attīstību, bērnu drošību, ieguldījumu jauniešos, cilvēku tirdzniecības draudiem, par pārtikas un finanšu drošību, organizēto finanšu noziedzību, par atbalstu uzņēmējiem, patērētāju tiesībām, kā arī uzzināsim, cik daudz naudas no ES Latvija saņems turpmākajos gados, un kādiem mērķiem to paredzēts novirzīt.

Pirmajā raidījumā skatītāji uzzinās nozīmīgus faktus par drošu ceļošanu Eiropā un ārpus Eiropas, apkopojot latviešu tūristu pieredzes stāstus, kurus analizēs un komentēs nozares eksperti un viedokļu līderi.

Raidījums “Jautā – Jums” Eiropas lietām pievērsīsies ceturtdienās, pulksten 20:00 kanālā ReTV, un to vadīs žurnāliste Laura Jansone. Pirmais raidījums būs skatāms 12. septembrī.

Raidījums veidots sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

MERKURITA LV SIA Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 10 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.  Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ! Darba pienākumi: Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas spējas Vidējā vai augstākā izglītība Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: Kvalitatīvas profesionālās apmācības Sakārtotu un labi organizētu darbu Augstu atalgojumu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz 19. jūlijam. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzeme Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: info@merkurita.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri