Valmieras Ziņas

ReTV raidījumā “Jautā – Jums” diskutēs par Eiropas lietām Latvijā

Latvijai paredzētie gandrīz 4,4 miljardi eiro no Eiropas fondiem 2014. – 2020. gada plānošanas periodam tika dalīti prioritāriem mērķiem: mazināt nabadzību, radīt darbavietas, uzlabot infrastruktūru. Summa, vidēji uz vienu Latvijas iedzīvotāju, vairāk nekā divi tūkstoši eiro. Latvija apņēmās naudu tērēt gudri. Vai tas izdevās? Turpmāk katru ceturtdienu raidījumā “Jautā – Jums” kanāls ReTV pētīs un analizēs, ko iegūstam, esot Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts un dzīvojot kā eiropieši.

Kad Latvija kļuva par ES dalībvalsti, ar šausmām tika gaidītas pārmaiņas: veikalu plauktos nebūšot rupjās sāls, zemnieku saimniecībām sadārdzināti standarti un citas baumu līmeņa viltus ziņas radīja iedzīvotāju vidū bažas, ka dzīve kļūs tikai apgrūtinošāka. Šo gadu laikā esam pieņēmuši “dārgos standartus” kā vispār pieņemtas normas, un tās iedzīvotāju ikdienā vairāk sargā kā apgrūtina.

Raidījumā tiks apskatīti temati par pilsētu un mazpilsētu attīstību, bērnu drošību, ieguldījumu jauniešos, cilvēku tirdzniecības draudiem, par pārtikas un finanšu drošību, organizēto finanšu noziedzību, par atbalstu uzņēmējiem, patērētāju tiesībām, kā arī uzzināsim, cik daudz naudas no ES Latvija saņems turpmākajos gados, un kādiem mērķiem to paredzēts novirzīt.

Pirmajā raidījumā skatītāji uzzinās nozīmīgus faktus par drošu ceļošanu Eiropā un ārpus Eiropas, apkopojot latviešu tūristu pieredzes stāstus, kurus analizēs un komentēs nozares eksperti un viedokļu līderi.

Raidījums “Jautā – Jums” Eiropas lietām pievērsīsies ceturtdienās, pulksten 20:00 kanālā ReTV, un to vadīs žurnāliste Laura Jansone. Pirmais raidījums būs skatāms 12. septembrī.

Raidījums veidots sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri