Valmieras Ziņas

ReTV: Oriģinālā veidā sveic Kocēnu novada sportistus

Kocēnu novada sporta laureātu godināšana šoreiz norisinājās pārgājienā. Tajā piedalījās mazliet vairāk par 40 sportistiem un 10 treneri. Tas ir krietni mazāks apbalvoto atlētu skaits nekā ierasti – pagājušogad tie bija 180 sportisti.

Kocēnu novada kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Gatis Akūlovs saka: “Ideja radās, apvienojoties draugiem, kolēģiem. Pasēdējām pie galda un domājām, ka vajag izdomāt kaut ko interesantāku, jautrāku, negribējās tos pašus Zoom, gribējās ko kreatīvāku, tad radās šī iespēja.”

Pie godalgām pārsvarā tika novusa sporta disciplīnas pārstāvji, taču kupls bija arī sporta veterānu pulks dažādos sporta veidos – vieglatlētikā, basketbolā un riteņbraukšanā. Savas godam nopelnītās balvas saņēma arī lietotnes Endomondo garākās distances noskrējušie, kuri savus kilometrus varēja krāt arī pasākuma laikā.

Gatis Akūlovs: “Viņi ierodas pilnīgi citā vietā, esam iedevuši koordinātes, viņi noliek mašīnas, ierodas ar intervāliem, pieskata, lai godīgi – trase 3,2 km gara apļveida formātā, lai var ievērot distanci, šis ir pusceļš tālāk dodas pa ceļu, tur arī daži pārsteigumi. Pastaigu taka ir vienos lielos pārsteigumos.”

Novusa spēle Kocēnu novadā ir cieņā, jo sacensībās startē viena sieviešu un divas vīriešu komandas. Taču tas nav parasts novuss, ko spēlē vasarā dārzā.

Aigars Pēčs, Kocēnu novada novusa goda treneris, saka: “Sporta novusā ir inventārs, pats arī izgatavoju piespiedu brīvprātīgā kārtā, jo pašiem nebija uz kā spēlēt pirms 10 gadiem.”

Kocēnu novada sporta laureāte Sandra Pēča stāsta: “Es spēlēju tikai nepilnus četrus gadus, kādreiz spēlēja vīrs un vecākais dēls, arī dārzā tai skaitā, nekad nebiju piegājis pie galda paspēlēt – neinteresēja. Kad gribēju pavadīt vairāk laiku ar vīru, tad biju spiesta vairāk spēlēt novusu.”

Jāpiebilst, visi sastaptie sportisti bija priecīgi par iespēju apvienot lietderīgo ar praktisko.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri