Valmieras Ziņas

Restorānu akcijā maznodrošinātu skolēnu atbalstam piedalīsies arī kafejnīcas un restorāni no Valmieras

2. septembrī visā Latvijā norisināsies akcija, kuras laikā ikviens tiek aicināts doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri atbalsta labdarības akciju „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”. Sagādājot svētkus savai ģimenei, restorānu viesi vienlaicīgi atbalstīs arī bērnus, kuri aug SOS audžuģimenēs.

Labdarības akcijā “Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu” piedalīsies 124 restorāni un kafejnīcas, kas ir par 10% vairāk nekā pērn, vēsta aģentūras LETA publicētā informācija.

Restorānu akcijā iesaistījušies arī vairāki uzņēmumi no Valmieras – kafejnīcas “Jauna Saule” un “Bastions” un restorāns “Rātes Vārti”.

Latvijas restorānu biedrības vadītājs Jānis Jenzis pauda cerību, ka, pieaugot akcijas dalībnieku skaitam, pieaugs arī ieņēmumu apjoms, sasniedzot aptuveni 20 000 eiro. Jenzis atgādināja, ka pērn akcijas laikā tika gūti 15 000 eiro.

Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons atzīmēja, ka piecu gadu laikā, kopš akcijas sākuma, kopumā saziedoti vairāk nekā 44 000 eiro.

Šogad Valmieras un Ikšķiles bērnu SOS ciematos dzīvo 127 bērni, no kuriem seši ir pirmklasnieki. “Ja SOS ģimenē dzīvo četri bērni, tad tas nav tik vienkārši, lai visus sagatavotu skolai,” atzina Pētersons.

SOS bērnu ciemata direktors informēja, ka Valmierā septīto gadu pēc kārtas būs iespēja palīdzēt ne vien SOS bērnu ciemata bērniem, bet arī audžuģimenēm. Lai sniegtu atbalstu audžuģimenēm, septīto gadu pēc kārtas Valmierā 31.oktobrī notiks labdarības vakariņas.

Arī restorāna “Vairāk saules” vadītājs Endijs Bērziņš vērsa uzmanību uz akcijas nozīmību, atgādinot, ka bērniem ir nozīmīga ģimenes sajūta. Viņaprāt, SOS ciemati ir tie caur, kuriem bērni šo sajūtu var iegūt.

Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies 10% no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Kopumā šī gada akcijā piedalīsies daudzi restorāni un kafejnīcas Rīgā, Jūrmalā, Valmierā, Kuldīgā, Saldū, Liepājā, Ventspilī, Engurē, Ikšķilē, Pilsrundālē, Siguldā un citviet Latvijā.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri