Valmieras Ziņas

Restorānu akcijā maznodrošinātu skolēnu atbalstam piedalīsies arī kafejnīcas un restorāni no Valmieras

2. septembrī visā Latvijā norisināsies akcija, kuras laikā ikviens tiek aicināts doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri atbalsta labdarības akciju „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”. Sagādājot svētkus savai ģimenei, restorānu viesi vienlaicīgi atbalstīs arī bērnus, kuri aug SOS audžuģimenēs.

Labdarības akcijā “Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu” piedalīsies 124 restorāni un kafejnīcas, kas ir par 10% vairāk nekā pērn, vēsta aģentūras LETA publicētā informācija.

Restorānu akcijā iesaistījušies arī vairāki uzņēmumi no Valmieras – kafejnīcas “Jauna Saule” un “Bastions” un restorāns “Rātes Vārti”.

Latvijas restorānu biedrības vadītājs Jānis Jenzis pauda cerību, ka, pieaugot akcijas dalībnieku skaitam, pieaugs arī ieņēmumu apjoms, sasniedzot aptuveni 20 000 eiro. Jenzis atgādināja, ka pērn akcijas laikā tika gūti 15 000 eiro.

Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons atzīmēja, ka piecu gadu laikā, kopš akcijas sākuma, kopumā saziedoti vairāk nekā 44 000 eiro.

Šogad Valmieras un Ikšķiles bērnu SOS ciematos dzīvo 127 bērni, no kuriem seši ir pirmklasnieki. “Ja SOS ģimenē dzīvo četri bērni, tad tas nav tik vienkārši, lai visus sagatavotu skolai,” atzina Pētersons.

SOS bērnu ciemata direktors informēja, ka Valmierā septīto gadu pēc kārtas būs iespēja palīdzēt ne vien SOS bērnu ciemata bērniem, bet arī audžuģimenēm. Lai sniegtu atbalstu audžuģimenēm, septīto gadu pēc kārtas Valmierā 31.oktobrī notiks labdarības vakariņas.

Arī restorāna “Vairāk saules” vadītājs Endijs Bērziņš vērsa uzmanību uz akcijas nozīmību, atgādinot, ka bērniem ir nozīmīga ģimenes sajūta. Viņaprāt, SOS ciemati ir tie caur, kuriem bērni šo sajūtu var iegūt.

Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies 10% no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Kopumā šī gada akcijā piedalīsies daudzi restorāni un kafejnīcas Rīgā, Jūrmalā, Valmierā, Kuldīgā, Saldū, Liepājā, Ventspilī, Engurē, Ikšķilē, Pilsrundālē, Siguldā un citviet Latvijā.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri