Valmieras Ziņas

Reportieris: Velonovietņu kultūra Valmierā (1)

Mūsu reportieris atkal devies Valmieras ielās, lai šoreiz pievērstos velonovietnēm. Piedāvājam fotoreportāžu un aicinām arī lasītājus ziņot par saviem novērojumiem uz redakcija@valmieraszinas.lv, un paust viedokli komentāros!

Kā ļoti labas velonovietnes reportieris atzinis tās, kas atrodas pie “Rimi”, “Supernetto”, “Maxima”, “Swedbank”, DNB bankas, Valmieras pilsētas pašvaldības galvenās ēkas, Valmieras Kultūras centra, Vidzemes Augstskolas Tērbatas ielā, Veselības centra “Bastions” un Stacijas ielā 26. Labie piemēri fotogalerijā atzīmēti ar sarkanu rāmi

Lai gan arī citviet pie iestādēm, uzņēmumiem un veikaliem ir publiski pieejamas velonovietnes, to dizains ir neveiksmīgs. Dažās nav iespējams novietot velosipēdus ar platām riepām, citās, ievietojot velosipēdu, var noskrāpēt krāsu vai sabojāt riteņus. Zemā tipa velonovietnes neļauj ērti un droši atstāt velosipēdu, jo var pieslēgt nevis rāmi, bet tikai priekšējo riteni, kas “garnadžiem” ļauj vieglāk nozagt velosipēdu. Kā sliktākos piemērus reportieris atzīmējis velonovietnes Ausekļa ielā 29 pie veikala “top!” un moderno “baļķi” Rīgas ielā 64 pie veikala “top!”, kurā daudzi ir saskrāpējuši vai nolauzuši velosipēda riteņu atstarotājus. Sliktie piemēri fotogalerijā atzīmēti ar melnu rāmi.

Velonovietnes joprojām nav uzstādītas Stacijas ielā 2 (veikals “Rīts”), Cēsu ielā 2 (Dzimtsarakstu nodaļas ēka), Laicena ielā 7 (kulinārija), Laicena ielā 6 (“Saules kliņģeris”), Stacijas ielā 38 (“Gaļas nams”), Lācplēša ielā 1 (“Rātes vārti”), Tērbatas ielā 8 (“Alk Outlet”), Mazā Stacijas iela 5 (optikas veikals, veterinārā klīnika), A.Upīša iela 7 (tipogrāfijas ēka), Purva ielā 3, Rīgas iela 50 (Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde) un citviet.

Reportieris atzīmē, ka vietās, kur nav velonovietnes, nākas izmantot laternu stabus, ceļazīmju stabus, kā arī ietvi un ielu norobežojošās barjeras. Taču dažās vietās arī to nav, tādēļ velosipēds jāatstāj tālāk no izvēlētā galamērķa.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    autobraucējs - 23.08.2017 Atbildēt

    Laikam jau LIKUMS prasa velo novietnes,nevis tas ir cēls žests no tirgotāja puses! Varbūt uzraugošās un kontrolējošās iestādes darīs savu darbu !
    Žēl,ka Valmieras ziņas tikai konstatē kas un kā..

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri