Valmieras Ziņas

Radoši risinājumi interjeram: uzglabāšanas vietas maksimāla palielināšana

Lasīšanas laiks: 2 min

Industriālā estētika ir plaši iecienīta dažādu iemeslu dēļ. Kopš tās parādīšanās 2000. gadu sākumā, tā ir kļuvusi arvien populārāka interjera dizaina nozarē. Šī tendence, galvenokārt, ir iecienīta, jo tā spēj ļoti vienkārši apvienot stilu un funkcionalitāti. Pilnveidojiet arī Jūs savu mājas iekārtojumu ar gaumīgiem un izturīgiem metāla plauktiem un citiem uzglabāšanas risinājumiem! Šādi industriālā stila elementi ir izstrādāti tā, lai nevainojami apvienotu mūsdienīgu stilu un funkcionalitāti, kā arī piešķirt jebkurai telpai mūsdienīgu akcentu. Kādi ir iespējamie varianti? Par to vairāk turpinājumā.

Moderns grāmatu plaukts

Ja Jums ir nepieciešams organizēt mājas bibliotēku vai noskaidrot to, vai tiešām Jūsu metāla plaukts  ir pietiekams, lai izvietotu uz tā visus augus. Apskatiet mūsu piedāvājumu, kur būs vien jāatzīst tas, ka izturīgie rūpnieciskie plaukti ir ideāls risinājums. Tie ne tikai izskatās gaumīgi un moderni, bet arī ir regulējami, kā arī tos var savienot savā starpā, lai var viegli paplašināt savu grāmatu kolekciju vai augu saimi, kad tā kļūs lielāka.

Bārs saviem spēkiem

Ja vēlaties izveidot modernu dzērienu bāru, bet ar noteiktu budžetu, apsveriet iespēju izmantot urbāna stila plauktus un savu radošumu. Garāžas vai brīvās telpas atjaunošana var būt dārga, taču ar šo pieeju var sasniegt vēlamo rezultātu, neiztukšojot savu maciņu pavisam.

Industriālās virtuves

Industriālās estētikas radīšana virtuvē ir kas vairāk par atklātām ķieģeļu sienām un koka sijām. Iekļaujot izturīgus plauktus un daudzpusīgus skapīšus, var panākt modernu un urbānistisku noskaņu, kas atspoguļo šī stila būtību.

Kur iegādāties šādus plauktus?

Industriālā estētika laika gaitā ir piedzīvojusi vairākas pārvērtības, pakļaujoties dažādu stilu ietekmei. Neraugoties uz šīm pārmaiņām, tā ir palikusi ārkārtīgi noturīga dizaina tendence mūsdienu praksē. Vai esat gatavi to iekļaut savā mājas vidē?

Ja Jums nepieciešama plašāka informācija par mūsu produktiem, sazinieties ar mums. Jūs varat arī apskatīt mūsu plašo tiešsaistes veikalu tonro.lv, lai atrastu ideālo plauktu risinājumu, kas atbildīs Jūsu prasībām.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri