Valmieras Ziņas

Portāla Valmieras Ziņas ’’Nedēļas viesis’’ – Lita Jansone

Lasīšanas laiks: 2 min

“Saules kliņģeris” – mīlīgs namiņš netālu no Valmieras sirds – Gaujas –  ar smaidīgu pārdevēju un apņēmīgu saimnieci. Konditoreja priecē savus klientus ar sevišķi plašu sortimentu. Veikaliņā pieejamas saldās un sāļās bulciņas, cepumi, iecienītie riekstiņi un citi gardumi. Tāpat arī ir iespēja pasūtīt īstenas mājas tortes, meduskūkas un ne tikai. Tā kā “Saules kliņģeris” strādā Valmierā jau kopš 2017. gada, konditorejas īpašniece Lita Jansone ir cieši saistīta ar Valmieru un novadu, tādēļ šajā “Nedēļas viesis” rubrikā viņa pastāstīja kā redz dzīvi un darbu Valmieras novadā.

Kas, jūsuprāt, ir lielākais pluss dzīvošanai Valmieras novadā?

Valmieras novads ir dinamisks un inovatīvs ar daudzpusīgu uzņēmējdarbību un izglītības pieejamību – no pirmsskolas iestādēm līdz pat augstskolai, kur studēt dodas cilvēki no arī tālākajām Latvijas pilsētām. Novadā notiek aktīva kultūras dzīve – teātris, koncerti, dažādi pasākumi – un ir viss nepieciešamais sporta aktivitātēm – atjaunotais Jāņa Daliņa stadions, Valmieras peldbaseins un BMX trase.

Kas būtu nepieciešams, kā Valmieras novadam būtu jāattīstās, lai šī vieta kļūtu vēl pievilcīgāka?

Valmieras novada teritorija šobrīd ir gandrīz 3000km2. Šobrīd lielākie uzņēmumi un darba devēji iedzīvotājiem atrodas tieši Valmierā. Lielāku vērību būtu jāpievērš ne tikai uzņēmējdarbības attīstībai lauku teritorijā, bet arī ceļu infrastruktūrai, sevišķi autoceļu uzturēšanai ziemas apstākļos.

Kā jūs pārvarat energoresursu krīzi šobrīd? Kā tas ir izmainījis jūsu biznesu? Kā saskatāt situāciju nākotnē?

Protams, arī mēs “Saules kliņģerī” izjūtam energoresursu cenu pieaugumu, tādēļ esam optimizējuši izmaksas: neveicam vairs preču piegādes klientiem, izvērtējam piegādātāju cenu piedāvājumu izejvielām, kā arī esam iegādājušies ekonomiskāku krāsni. Neskatoties uz optimizāciju, nācās arī nedaudz palielināt tirdzniecības cenas. Sortimentu esam noturējuši un, ņemot vērā klientu vēlmes, pat palielinājuši to. Nākotnē raugāmies pozitīvi. Esam pateicīgi saviem klientiem par uzticību!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri