Valmieras Ziņas

Plānots izbūvēt regulējamu gājēju pāreju Pārgaujas rotācijas aplī (3)

Lai gan satiksmes intensitāte Valmieras ielās kopumā uzskatāmas par atbilstošām ielu infrastruktūras caurlaides spējai, rīta un vakara maksimumstundās novērojamas īslaicīgas automašīnu rindu veidošanās pilsētas centrālajā daļā Rīgas ielā pie centrālā apļa vai pie tuvējām neregulētajām gājēju pārejām, tomēr tas saistāms ar automašīnu un gājēju plūsmu nevienmērīgumu un fragmentāro raksturu, ko ietekmē, piemēram, viena kravas automašīna, aiz kuras īslaicīgi ir izveidojusies automašīnu rinda, secināts Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcijā.

Viena no noslogotākajām centra daļām ir Pārgaujas rotācijas aplis pie autoostas, kuru šķērso vidēji 1100 transportlīdzekļi stundā. Lai gājēju plūsmu regulētu un optimizētu, nepieciešams uzstādīt luksoforu signalizāciju gājēju pārejās ar satiksmes intensitāti, kur gājēju un transportlīdzekļu summas ir lielākas par 500 vienībām, paredz Gājēju pāreju projektēšanas noteikumi. 

Šobrīd tiek projektēta gājēju pārejas ar luksoforu izbūve Cēsu ielā pirms rotācijas apļa virzienā no Gaujas tilta. Luksofors būs aprīkots ar pogu, kuru nospiežot, gājējs paātrina zaļās gaismas iedegšanos. Tiklīdz būs gatavs projekts, tiks organizēts iepirkums par darbu veikšanu, informē Valmieras pilsētas pašvaldība.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Dzidra - 23.07.2019 Atbildēt

  Šajā pārejā vajag luksoforu ar laika limitu pāriešanai. Tagad katrs spiedīs un mašīnas tik stāvēs. Tad būs tas pats,kas tagad.

   Robiko - 23.07.2019 Atbildēt

   Ar to pogu iebrauks vēl lielākās auzās kā tagad. Jo tagad gājējs pāriet pāri, mašīna pa starpu līdz, nākamajam gājējam ir aizbrauksi. A tad kā pāries pāri, mašīna netiks braukt un nāks jau nākamie kad tūlīt mašīnām būs zaļais.

  Sarmīte - 23.07.2019 Atbildēt

  Muļķíbas,zinu ka poga darbojas pēc noteikta intervāla nevis pēc katras spiešanas,ja ilgāku laiku nav spiesta tas notiek ātrāk.Visi luksofori ir saprogrammēti pēc vajadzības in gājējiem darbojas pēc pieprasījuma,bet izejot programmas ciklu.Pretējā gadījumā nebūtu jēgas uzstādīt luksoforu.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri