Valmieras Ziņas

Plānots izbūvēt regulējamu gājēju pāreju Pārgaujas rotācijas aplī (3)

Lai gan satiksmes intensitāte Valmieras ielās kopumā uzskatāmas par atbilstošām ielu infrastruktūras caurlaides spējai, rīta un vakara maksimumstundās novērojamas īslaicīgas automašīnu rindu veidošanās pilsētas centrālajā daļā Rīgas ielā pie centrālā apļa vai pie tuvējām neregulētajām gājēju pārejām, tomēr tas saistāms ar automašīnu un gājēju plūsmu nevienmērīgumu un fragmentāro raksturu, ko ietekmē, piemēram, viena kravas automašīna, aiz kuras īslaicīgi ir izveidojusies automašīnu rinda, secināts Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcijā.

Viena no noslogotākajām centra daļām ir Pārgaujas rotācijas aplis pie autoostas, kuru šķērso vidēji 1100 transportlīdzekļi stundā. Lai gājēju plūsmu regulētu un optimizētu, nepieciešams uzstādīt luksoforu signalizāciju gājēju pārejās ar satiksmes intensitāti, kur gājēju un transportlīdzekļu summas ir lielākas par 500 vienībām, paredz Gājēju pāreju projektēšanas noteikumi. 

Šobrīd tiek projektēta gājēju pārejas ar luksoforu izbūve Cēsu ielā pirms rotācijas apļa virzienā no Gaujas tilta. Luksofors būs aprīkots ar pogu, kuru nospiežot, gājējs paātrina zaļās gaismas iedegšanos. Tiklīdz būs gatavs projekts, tiks organizēts iepirkums par darbu veikšanu, informē Valmieras pilsētas pašvaldība.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Dzidra - 23.07.2019 Atbildēt

  Šajā pārejā vajag luksoforu ar laika limitu pāriešanai. Tagad katrs spiedīs un mašīnas tik stāvēs. Tad būs tas pats,kas tagad.

   Robiko - 23.07.2019 Atbildēt

   Ar to pogu iebrauks vēl lielākās auzās kā tagad. Jo tagad gājējs pāriet pāri, mašīna pa starpu līdz, nākamajam gājējam ir aizbrauksi. A tad kā pāries pāri, mašīna netiks braukt un nāks jau nākamie kad tūlīt mašīnām būs zaļais.

  Sarmīte - 23.07.2019 Atbildēt

  Muļķíbas,zinu ka poga darbojas pēc noteikta intervāla nevis pēc katras spiešanas,ja ilgāku laiku nav spiesta tas notiek ātrāk.Visi luksofori ir saprogrammēti pēc vajadzības in gājējiem darbojas pēc pieprasījuma,bet izejot programmas ciklu.Pretējā gadījumā nebūtu jēgas uzstādīt luksoforu.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri