Valmieras Ziņas

Plāno pirkumus? Palīdzēs akcijas buklets!

Visi, kas vēlas iepirkties gan kvalitatīvi, gan maciņam draudzīgi, zina, ka labākais padomdevējs pirkumu plānošanā ir akcijas buklets. Akcijas buklets ne tikai attur no spontāniem un bieži vien nevajadzīgiem pirkumiem, bet arī laikus informē par izdevīgākajiem piedāvājumiem dažādām precēm.

Akcijas buklets – labākais veikalu gids

Ja plāno iepirkšanos laikus, noteikti, ietaupīsi laiku un naudu. Tas, protams, nenozīmē, ka vajadzētu liegt sev prieku palutināt sevi un ģimeni ar kaut ko jauku, ko iegādāties mudina impulsīva ideja! Bet ir tik daudz ikdienas preču, kuru iegādi akcijas buklets var ievērojami atvieglot!

Piekritīsiet, ka ietaupot vairākus vai pat vairākus desmitus eiro pamata produktu iegādei, brīvos līdzekļus vari izmantot tieši tam – jaukiem un “neobligātiem” pirkumiem, lai iepriecinātu sevi un tuviniekus.

Un kurš gan var teikt, ka abas vēlmes – iegādāties ikdienas preces un sevi palutināt – nesastopas vienā un tai pašā akcijas bukletā? Tas notiek biežāk, nekā daudzi varētu iedomāties, jo veikalos atlaides un akcijas tiek piemērotas arī ļoti neparastām lietām, kuras varētu attiecināt uz “lutināšanas kategoriju”.

Akcijas buklets nav makulatūra!

Daudzus kaitina pastkastītēs saliktās reklāmas, bet kurš, liekot roku uz sirds, var teikt, ka nav izšķirstījis kādu krāsainu un pievilcīgi noformētu akcijas bukletu, kas kārdina ar patīkamām atlaidēm?

 Domājams, tādu cilvēku ir maz, un tas ir tikai loģiski, jo, steigā pēc darbdienas apmeklējot veikalus, bieži vienīgais, ko vēlamies, ir pēc iespējas ātrāk veikt nepieciešamos pirkumus un doties mājās. Bet, ja kādā prāta stūrītī aizķērusies doma par akcijas bukletā redzēto īpašo piedāvājumu, kājas pašas aiznesīs pie izdevīgi nopērkamā produkta.

Ikdienas preces par patīkamām cenām

Ļoti izdevīgi izmantot akcijas bukletā atrodamos piedāvājumus, ja plāno iegādāties ikdienas preces ilgākam laika periodam. Iepazīstoties ar piedāvājumiem, var nopirkt, piemēram, mēnesim vai pat vairākiem mēnešiem vajadzīgos mājsaimniecības produktus par ārkārtīgi labām cenām. Tādējādi izdosies ietaupīt ne tikai akcijas cenu dēļ, bet arī tāpēc, ka lielāki iepakojumi vienmēr ir izdevīgāki un ekonomiskāki.

Jau ierodoties veikalā, tāpat nebūs iespējams vienlaikus salīdzināt cenas dažādās tirdzniecības vietās, kā tas, laikus iepazīstoties ar atlaidēm akcijas bukletā. Ja nu lielais ķēriens ir veikalā mazliet tālāk no mājām un tāpēc vērts veltīt mazliet vairāk laika tirdzniecības vietas apmeklējumam? Cenu salīdzināšanai vienmēr jābūt gudra pircēja arsenālā.

Atlaides atrodamas vienmēr

Šodien lielākā daļa no mums būtu ļoti pārsteigti, ja, dodoties uz lielveikaliem, nevarētu atrast derīgas atlaides. Tomēr ne visas akcijas mums ir būtiskas noteiktā laika periodā, tāpēc pirms došanās uz lielveikaliem vienmēr ir svarīgi uzzināt, kādus īpašus piedāvājumus varam sagaidīt. Ļoti noderīgs informācijas avots ir lielveikala akcijas buklets!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri