Valmieras Ziņas

Pirmo reizi Valmierā – konkurss “Gardākie Valmieras salāti”

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmējiem un mājražotājiem pirmo reizi Valmierā organizē gardāko Valmieras salātu konkursu. Tas notiks pasākuma “Latvijas tirgotāju dienas” laikā, 10. maijā plkst. 19.00, Valmieras Olimpiskā centra āra teritorijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Konkursā aicināti piedalīties ēdināšanas uzņēmumi un mājražotāji, kuriem ir atbilstoša PVD atļauja. Pieteikums konkursam jāraksta brīvā formā un jānosūta uz e-pastu: tirgotajudienas@gmail.com līdz 2024. gada 7. maija plkst. 20.00.

Konkursa mērķis ir popularizēt Valmieras salātus, saglabāt tos kā būtisku Vidzemes kulinārā mantojuma daļu, kā arī aicināt un mudināt izmantot oriģinālo Valmieras salātu recepti, balstoties arhīva materiālos.

Ar konkursa norises nosacījumiem un uzdevumiem plašāk aicinām iepazīties konkursa nolikumā, kas lasāms Valmieras novada pašvaldības tīmekļvietnē valmierasnovads.lv.

Konkursa dalībnieku gatavotos salātus, pēc vērtēšanas kritērijiem piešķirot punktus, vērtēs Valmieras novada pašvaldības izraudzīta žūrijas komisija un skatītāji.

Visi konkursa dalībnieki saņems piemiņas balvas un apliecinājumu par piedalīšanos konkursā, bet 1. vietas ieguvējs saņems apliecinājumu kā 2024. gada gardāko Valmieras salātu gatavotājs un dāvanu karti 100 EUR vērtībā. 2. vietas ieguvējs saņems diplomu un dāvanu karti 70 EUR vērtībā, bet 3. vietas ieguvējs – diplomu un dāvanu karti 50 EUR vērtībā. Skatītāju atzītāko salātu autors saņems Simpātiju pārsteiguma balvu.

Vairāk informācijas par konkursu iespējams iegūt, rakstot uz e-pastu guna.kibere@valmierasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 29464888.

Valmieras salātu recepte dzīvo kopš 1969. gada, kad restorāna “Gauja” šefpavāre Ruta Bušmane meistarīgi salika kopā Valmieras salātu sastāvdaļas. Laika pārbaudi izturējusī recepte ir iecienīta arī šodien Valmieras restorānos un kafejnīcās un, protams, arī pilsētnieku virtuvēs. Katram valmierietim ir sava Valmieras salātu recepte, tie ir vienkārši, sātīgi un garšīgi un ieņem stabilu vietu ikdienas un svētku ēdienkartē.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri