Valmieras Ziņas

Pilsētas svētku paralēlajā airēšanas slalomā uzvaras Valmieras viesiem

Pilsētas svētkos “Valmiera virmo” sestdien, 28.jūlijā norisinājās nu jau par tradicionālām kļuvušās sacensības paralēlajā airēšanas slalomā “Valmiera viļņo”. Baltijas valstīs vienīgās šāda veida sacīkstes pulcēja, saprotams, valmieriešus, bet visvairāk viesus, kuri arī izcīnīja Latvijas kontūras ar Valmieras simboliku 1.vietas medaļas visu laivu klašu absolūtajos vērtējumos.

Trešo gadu pēc kārtas Baltijas valstu airēšanas slalomisti ieradās uz svētkiem Valmierā, lai svinētu pilsētas gadadienu un strūklakas fonā sacenstos labiekārtotās un gleznainās Dzirnavu ezeriņa promenādes ūdeņos.

Vispirms kvalifikācijas braucienos tika noskaidroti četru laivu klašu ātrākie dalībnieki, kuri turpināja startus pašu airētāju un skatītāju saldajā ēdienā paralēlajos sprintos. Aci pret aci cīņās, ceļot viļņus Valmieras centrā, veiksmīgāki, kas, jāatzīst ir arī stipri likumsakarīgi, bija gludā ūdenī ikdienas treniņus aizvadošo komandu airēšanas slalomisti.

Pārstāvētākajā K1 laivu klasē vīriešiem sensacionāli triumfēja Latvijas vadošais juniors, Liepājas sporta kluba “Atvars” airēšanas slalomists Ivo Kurvins. Arī K1 laivu klasē sievietēm, kā jūras, tā paralēli traucošās konkurentes viļņi, bija sabiedrotie nevis traucēklis vēju pilsētas pārstāvei Annijai Glezerei. C1 laivu klasē vīriešiem zelta sniegumu nodemonstrēja Bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” līderis Gļebs Voroņko, savukārt C1 laivu klasē sievietēm iepriekšējā gadā iekaroto Valmieras pjedestāla virsotni aizstāvēja Juta Murziņa no Ādažu airēšanas kluba.

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri