Valmieras Ziņas

Pilsētas svētkos valmierieši izkrāsojuši Kazu krāces

Zilās, zaļās, dzeltenās, rozā un lielās bumbas pagājušā nedēļas nogalē, sacenšoties Gaujas Kazu krācēs, piepulcējušas 4200 eiro Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām krājkasei, kuru glabā Valmieras novada fonds. Ar to ir noslēdzies sestais Labdarības bumbu rallijs Valmierā.

Sestdien Labdarības bumbu rallija sacensības sākās ar Lielo bumbu skrējienu. Sākumā vadībā izvirzījās “Sundin Mežs” bumba, turpat sekoja “Ceļu komforts”, “Latvijasmernieks.lv” un “Kool Latvija” bumbas, tomēr izveicīgākas krācēs bija tieši “Branchess” un “Uzņēmējdarbības centrs” bumbas. Savukārt starp krāču akmeņiem viskomfortablāk jutās ADB “Gjensidige”, “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē” un “Padtex Insulation” bumbas, kuras labprāt tur uzkavējās mazliet ilgāk. Ceļā uz finiša līniju pārliecinošajam “Uzņēmējdarbības centram” apņēmīgi pietuvojās “Wunder Latvia” un “Kool Latvija”, bet sīvā cīņā ar pārdesmit centimetru pārsvaru uzvarēja “Uzņēmējdarbības centrs”. Sirsnīgi sveicam Daigu Pēkali un kolēģus, kuri saņems iespēju pašiem pagatavot kādu koka muciņu no “Liela Muiža”.

Uzreiz pēc Lielo bumbu skrējiena Gaujā metās 1350 mazās bumbiņas, kuras bija iegādātas Valmieras pilsētas svētku laikā. Šogad starp 30 uzvarētājiem vairākiem veiksme uzsmaidīja divas reizes, tostarp astoņgadīgajai Laurai, kura kā pirmās vietas ieguvēja lidos ar “Airkargo” gaisa balonu, bet vienlaikus kā septītās vietas ieguvēja izvēlējās kopā ar vecākiem doties uz “Tintes” jubilejas festivālu. Mamma stāsta, ka Laura pati par savu kabatas naudu iegādājusies vien divas biļetes, kuras abas izrādījās veiksmīgas. Ar uzvarētājiem, kuri nebija klāt Gaujmalā, par balvām fonds šīs nedēļas laikā. Ar pilnu uzvarētāju sarakstu var iepazīties Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “ziņas”.

Bumbu rallijā iegūtie 4200 eiro tiks pievienoti projektu konkursa “Sev, tev, novadam” uzkrājumam. Jau pirms gadu mijas tas atbalstīs Valmieras apkaimes iedzīvotāju labās idejas un vēlmi padarīt novadu sakoptāku un pievilcīgāku.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri