Valmieras Ziņas

Pilnveido brīvā laika pavadīšanas iespējas Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra audzēkņiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra sporta laukumā šovasar izbūvēta jauna šķēršļu josla – meža taka. Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs ir skola, kuras lielākā daļa audzēkņu skolā pavada ne tikai mācību, bet arī savu brīvo laiku. Tādēļ, dzīvojot turpat, skolas teritorijā esošajās kopmītnēs, kvalitatīva, droša un interesanta ārtelpa ir būtisks priekšnoteikums jauniešu labsajūtai un patīkamai ikdienai.

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa: “Šķēršļu josla būs patīkams jaunā mācību gada pārsteigums skolas audzēkņiem. Īpaši projektējām tās elementu izvēli un izvietojumu, lai vide būtu droši izmantojama dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības jauniešiem viņu brīvajā laikā papildu interesantu aktivitāšu un kustību nodrošināšanai. Šī iemesla dēļ skolas sporta laukumā izveidotajā meža takā ir gan grūtāk, gan vieglāk pārvarami šķēršļi, kas visi ir izvietoti uz droša pamata, tuvu zemei un atbilstoši visiem drošības un kvalitātes standartiem”. 

Atbilstoši iepirkuma “Iekārtas bērnu rotaļu laukumiem Valmierā 2.iepirkuma daļai “Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centrs”” rezultātiem šķēršļu joslu piegādāja un uzstādīja SIA “MK Dizains” par kopējo līgumsummu 14 673, 67 EUR ar PVN.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri