Valmieras Ziņas

Piektdien gaidāms lietus, saule un stiprs vējš

Spēcīga ciklona ietekmē piektdien, 8.martā, Latvijā brīžiem līs un uzspīdēs saule, vakarā un naktī uz sestdienu vējš vietām lauzīs kokus, prognozē sinoptiķi.

Tuvākajā diennaktī debesis brīžiem skaidrosies, ļaujot uzspīdēt saulei. Dažbrīd gaidāms lietus, vairāk līs dienā Kurzemē.

Gaisa temperatūra naktī uz piektdienu nenoslīdēs zemāk par +2..+6 grādiem un dienā sasniegs +5..+10 grādus.

Pūtīs mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas dienas gaitā kļūs stiprāks. Piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu gaidāmas brāzmas līdz 18-23 metriem sekundē, Kurzemes rietumu piekrastē – līdz 26 metriem sekundē. Visos valsts reģionos gaidāmi nelieli vēja postījumi.

Rīgā piektdien īslaicīgi līs, starp mākoņiem parādīsies saule un gaiss iesils līdz +9 grādiem. Mērens dienvidu vējš pieņemsies spēkā, piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu galvaspilsētā gaidāmas dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 21 metram sekundē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri