Valmieras Ziņas

Piedāvā ūdens nodarbības senioriem

Valmieras pilsētas pašvaldība turpina projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” īstenošanu. Tā ietvaros plānots organizēt peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbības Valmieras jaunajā peldbaseinā (Rīgas iela 91), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Senioriem, kuri vecāki par 54 gadiem, ir iespēja pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām trenera uzraudzībā. Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešams reģistrēties un saņemt bezmaksas apmeklējuma kuponus no 29.oktobra līdz 2.novembrim Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. 

Paredzēts, ka vienai grupai nodarbības notiks astoņas reizes Lielajā peldbaseinā, kura izmērs ir 21 x 25 metri, bet dziļums – 1,20 un 2,20 metri. Plašāka informācija par pieteikšanos nodarbībām pieejama, zvanot pa tālruni 64207120. 

 Nodarbību apmeklējums ir bez maksas. Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Izmantojot iespēju vienreiz, atkārtoti pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām nevarēs. 

Aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapā www.valmiera.lv un informatīvajā izdevumā par iespēju pieteikties turpmākajām nodarbībām. 

Projekta kopējās izmaksas ir 257049 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 218491,65 EUR.

Projekta ietvaros peldēšanas nodarbības un ūdens vingrošana notiks līdz 2020.gada martam.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri