Valmieras Ziņas

Piedāvā ūdens nodarbības senioriem

Valmieras pilsētas pašvaldība turpina projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” īstenošanu. Tā ietvaros plānots organizēt peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbības Valmieras jaunajā peldbaseinā (Rīgas iela 91), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Senioriem, kuri vecāki par 54 gadiem, ir iespēja pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām trenera uzraudzībā. Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešams reģistrēties un saņemt bezmaksas apmeklējuma kuponus no 29.oktobra līdz 2.novembrim Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. 

Paredzēts, ka vienai grupai nodarbības notiks astoņas reizes Lielajā peldbaseinā, kura izmērs ir 21 x 25 metri, bet dziļums – 1,20 un 2,20 metri. Plašāka informācija par pieteikšanos nodarbībām pieejama, zvanot pa tālruni 64207120. 

 Nodarbību apmeklējums ir bez maksas. Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Izmantojot iespēju vienreiz, atkārtoti pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām nevarēs. 

Aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapā www.valmiera.lv un informatīvajā izdevumā par iespēju pieteikties turpmākajām nodarbībām. 

Projekta kopējās izmaksas ir 257049 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 218491,65 EUR.

Projekta ietvaros peldēšanas nodarbības un ūdens vingrošana notiks līdz 2020.gada martam.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri