Valmieras Ziņas

Pertijam vienas spēles diskvalifikācija par asumiem “Valmieras” – “Liepājas” spēlē

“Valmieras” komandas galvenais treneris Tamazs Pertija saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju par iesaistīšanos asumos pirmdien notikušajā virslīgas mačā, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja.

Jau ziņots, ka pirmdien emocijām piesātinātā spēlē “Valmiera” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Liepāju”.

Neizšķirtu “Liepājai” ar realizētu “pendeli” pirmā puslaika kompensācijas laikā panāca Dodo. Viņš pie šādas iespējas tika, jo soda laukumā iepriekš teatrāli krita Artūrs Karašausks. Ar to mierā nebija Karašauska bijušais treneris un šobrīdējais “Valmieras” stūrmanis Pertija, kurš, neraugoties uz kolēģu pūliņiem viņu apturēt, rāvās laukumā, lai epizodi pārspriestu ar Karašausku un Marko Šimiču.

Pertija pēc iesaistīšanās asumos tika izraidīts no spēles.

LFF DK, iepazīstoties ar virslīgas čempionāta spēļu protokoliem un delegātu ziņojumiem, vienbalsīgi nolēmusi Pertiju diskvalificēt uz vienu spēli. Diskvalifikācija piemērota pēc disciplinārā reglamenta pielikuma 19.4.punkta, kas par izteiktiem draudiem paredz trīs maču diskvalifikāciju un 170 eiro sodu. DK, ņemot vērā iesaistītās puses vainas pakāpi un sacensību rangu, kurās attiecīgais pārkāpums tika veikts, var attiecīgi samazināt sodu un šoreiz tas arī darīts, tāpēc piespriesta vienas spēles diskvalifikācija.

LFF arī ziņo, ka divu spēļu diskvalifikāciju saņēmis Marks Kurtišs (“Jelgava”), kuram sezona līdz ar to ir noslēgusies. Vienas spēles diskvalifikācija piemērota Andrim Krušatinam (“Jelgava”), Žiljēnam Selestīnam (“Valmiera”) un Aliunam Ndojē (“Valmiera”). LFF DK arī ziņo, ka vienas spēles diskvalifikāciju izcietis “Liepājas” galvenais treneris Dmitrijs Mološs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri