Valmieras Ziņas

Pēc krustojuma pārbūves Stacijas ielā autovadītāji brauc “pa vecam”, pārkāpjot noteikumus (1)

Nesen tika pārbūvēts krustojums Valmierā, Stacijas ielā pie degvielas uzpildes stacijas “Neste” un topošā veikala “Lidl”. Pārbūves rezultātā tika mainīta satiksmes organizēšanas shēma, ko daļa autovadītāju joprojām nav pamanījusi, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, novēroja portāls “Valmieras Ziņas”.

Kā liecina novērojumi, daļa autovadītāju turpina izbraukt šo krustojumu pēc iepriekšējās kārtības, izmantojot īsāko ceļu caur degvielas uzpildes stacijas teritoriju, tādējādi pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un radot potenciāli bīstamas situācijas. Kā redzams fotogrāfijās, ceļš, ko pārkāpēji izmanto kā iebrauktuvi, ir paredzēts izbraukšanai no DUS teritorijas uz Stacijas ielu. Daļēji vainu par šo problēmu būtu jāuzņemas arī ceļa zīmju uzstādītājiem. Tā kā ceļa zīme “Iebraukt aizliegts” ir plakana, to grūti pamanīt, braucot pa Stacijas ielu. Šajā vietā labāk pamanāma būtu izliekta ceļa zīme. Protams, autovadītājiem pašiem ir jābūt vērīgiem, jo par aizliegumu nogriezties šajā vietā liecina ne tikai ceļa zīme, bet arī nepārtrauktā līnija. Tāpat ir mainīta izbraukšanas shēma no DUS teritorijas. Arī to neievērojot var rasties bīstamas situācijas.

Otra vieta, kur autovadītāji mēdz pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus, ir pagrieziens uz Mazo Stacijas ielu no Stacijas ielas aiz degvielas uzpildes stacijas. Daļa braucēju tūlīt aiz pagrieziena izbrauc uz Mazās Stacijas ielas labo joslu, lai gan nepārtrauktā līnija prasa turpināt ceļu pa kreiso joslu un pārkārtoties uz labo joslu tikai aiz gājēju pārejas.

Jāpiebilst, ka prasības neizpildīšana, kura noteikta ar ceļa zīmi Nr. 301 “Iebraukt aizliegts” tiek sodīta ar 55 eiro naudas sodu un 2 soda punktiem.

Savukārt par 920. un 947.ceļa apzīmējuma līnijas šķērsošanu vai 928.ceļa apzīmējuma līnijas šķērsošanu no nepārtrauktās līnijas puses citos gadījumos — izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam septiņu eiro apmērā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Jancis - 16.08.2020 Atbildēt

    Oi ķieģeļa parkāpumam būtu arī tā kā jāiet līdzi laikam un jau jābūt tuvāk 200e. Un pārkāpējus ir jāfiksē lai nebrauc kur nav paredzēts.

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri