Valmieras Ziņas

Pēc krustojuma pārbūves Stacijas ielā autovadītāji brauc “pa vecam”, pārkāpjot noteikumus (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

Nesen tika pārbūvēts krustojums Valmierā, Stacijas ielā pie degvielas uzpildes stacijas “Neste” un topošā veikala “Lidl”. Pārbūves rezultātā tika mainīta satiksmes organizēšanas shēma, ko daļa autovadītāju joprojām nav pamanījusi, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, novēroja portāls “Valmieras Ziņas”.

Kā liecina novērojumi, daļa autovadītāju turpina izbraukt šo krustojumu pēc iepriekšējās kārtības, izmantojot īsāko ceļu caur degvielas uzpildes stacijas teritoriju, tādējādi pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un radot potenciāli bīstamas situācijas. Kā redzams fotogrāfijās, ceļš, ko pārkāpēji izmanto kā iebrauktuvi, ir paredzēts izbraukšanai no DUS teritorijas uz Stacijas ielu. Daļēji vainu par šo problēmu būtu jāuzņemas arī ceļa zīmju uzstādītājiem. Tā kā ceļa zīme “Iebraukt aizliegts” ir plakana, to grūti pamanīt, braucot pa Stacijas ielu. Šajā vietā labāk pamanāma būtu izliekta ceļa zīme. Protams, autovadītājiem pašiem ir jābūt vērīgiem, jo par aizliegumu nogriezties šajā vietā liecina ne tikai ceļa zīme, bet arī nepārtrauktā līnija. Tāpat ir mainīta izbraukšanas shēma no DUS teritorijas. Arī to neievērojot var rasties bīstamas situācijas.

Otra vieta, kur autovadītāji mēdz pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus, ir pagrieziens uz Mazo Stacijas ielu no Stacijas ielas aiz degvielas uzpildes stacijas. Daļa braucēju tūlīt aiz pagrieziena izbrauc uz Mazās Stacijas ielas labo joslu, lai gan nepārtrauktā līnija prasa turpināt ceļu pa kreiso joslu un pārkārtoties uz labo joslu tikai aiz gājēju pārejas.

Jāpiebilst, ka prasības neizpildīšana, kura noteikta ar ceļa zīmi Nr. 301 “Iebraukt aizliegts” tiek sodīta ar 55 eiro naudas sodu un 2 soda punktiem.

Savukārt par 920. un 947.ceļa apzīmējuma līnijas šķērsošanu vai 928.ceļa apzīmējuma līnijas šķērsošanu no nepārtrauktās līnijas puses citos gadījumos — izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam septiņu eiro apmērā.

    Jancis - 16.08.2020

    Oi ķieģeļa parkāpumam būtu arī tā kā jāiet līdzi laikam un jau jābūt tuvāk 200e. Un pārkāpējus ir jāfiksē lai nebrauc kur nav paredzēts.

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APKOPĒJU Galvenie darba pienākumi: vispārējas tīrības un kārtības uzturēšana koplietošanas telpās putekļu slaucīšana katru darba dienu grīdas slaucīšana katru darba dienu mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu logu mazgāšana īres dzīvokļu uzkopšana pēc pieprasījuma Prasības: rūpīga pieeja darba pienākumiem vēlama pieredze līdzīgā amatā laba saskarsmes kultūra augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga EUR 500.00 Pieteikties līdz 2022.gada 6.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-06 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 27775532.

Mūsu partneri