Valmieras Ziņas

Pēc ilgāka pārtraukuma darbu atsāk Matīšu pagasta medpunkts

Lasīšanas laiks: 2 min

Matīšu pagasta iedzīvotājiem atkal pieejami veselības aprūpes pakalpojumi Burtnieku novada pašvaldības Matīšu pagasta medpunktā. Darbu uzsākusi medmāsa Antoņina Lūse, kurai uzticētas rūpes par Matīšu pagasta iedzīvotāju un piecu izglītības iestāžu izglītojamo veselību. Savukārt no 13. maija medpunktā pacientus sāks pieņemt ģimenes ārste Aira Lelle, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Pie Matīšu pagasta medpunktā strādājošās medmāsas ikviens, kuram tas nepieciešams, var bez maksas saņemt šādus pakalpojumus:

  • Brūču primārā apstrāde,
  • Primāra nedzīstošas vai apdeguma brūces apdare,
  • Pulsa frekvences un arteālā spiediena noteikšana,
  • Svešķermeņu izņemšana no zemādas vai gļotādas,
  • Injekcijas ādā, zemādā, muskulī, vēnā,
  • Medikamentu infūzija vēnā,
  • Pēc operācijas brūču diegu izņemšana,
  • Konsultācijas.

Darba laiks ir no 8.00 līdz 14.00 katru darba dienu. Nav nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās. Ir iespējams pieteikt vizīti arī mājās. Brīvdienas: sestdienas, svētdienas un svētku dienas.

Kontakti: tālr. 29438289, e-pasts: antonina.luse@burtniekunovads.lv. Steidzamos gadījumos jāzvana savam ģimenes ārstam vai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam – 113!

Medmāsas pienākumos ietilpst arī Matīšu pamatskolas, Burtnieku Ausekļa pamatskolas, Rencēnu pamatskolas skolēnu un pirmsskolas izglītības iestāžu “Namiņš” un “Sienāzītis” audzēkņu  profilaktiskās veselības aprūpes un pirmās medicīniskās palīdzības nodrošināšana. Šie izbraukumi tiek plānoti, taču var būt izņēmuma gadījumi, kad noteiktajā pieņemšanas laikā medmāsai jādodas uz izglītības iestādēm.

No 13. maija Matīšu pagasta medpunktā pacientus pieņems ģimenes ārste Aira Lelle. Matīšu pagasta un apkārtnes iedzīvotāji, kuriem nepieciešams ģimenes ārsts, var jau šobrīd ar ārsti sazināties pa tālr. 29289447. Pierakstīties var arī pa tālr. 29438289 pie Antoņinas Lūses. Tiek plānots, ka ģimenes ārste pacientus Matīšos pieņems reizi nedēļā.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri