Valmieras Ziņas

Patriotiskās noskaņās aizvadīts radošais pasākums „Radi, rādi, raidi 2018”

Trešdien, Valmieras tehnikumā norisinājās tradicionālais profesionālo izglītības iestāžu radošais pasākums „Radi, rādi, raidi”. Tas ik gadu pulcē profesionālo skolu audzēkņus, kas demonstrē savus sasniegumus interešu izglītības jomā. Šogad pasākuma tēma patriotiska, veltīta Latvijas simtgadei – Mēs augam Tev, Latvija!

Pasākuma viesus priecēja talantīgie dziedātāji no Valmieras tehnikuma un Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības, kā arī interešu izglītības kolektīvi no Smiltenes tehnikuma, Smiltenes tehnikuma Alsviķu struktūrvienības, Priekuļu tehnikuma, Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskolas, Cēsu Tehnoloģijas un Dizaina vidusskolas un Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas.

Koncerta laikā ar dažādiem aizkustinošiem un sirsnīgiem priekšnesumiem tika izdejots un izdziedāts Latvijas vārds. Valmieras tehnikuma vokālais ansamblis pasākumā startēja ar četrām dziesmām. Kā pirmo ansamblis izpildīja I.Busuļa un K.Vērdiņa dziesmu “Debesis” un turpinājumā skanēja A.Palkeviča un G.Rača dziesma “Tev līdzās”. Pēc tam sekoja R. Pleinica un E. Valtera dziesma “Viss jau ir bijis”, savukārt noslēguma dziesma tika veltīta žūrijai – “Dziesma par laimi” (T.Kleins, G.Račs). Ansambļa vadītājs Imants Točs. Koncertā dalību ņēma arī Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālā struktūrvienība, kas duetā izpildīja R.Kaupera dziesmu “Tu izvēlējies palikt”, vadītājs Juris Krūze.

“Koncerta noskaņa bija superīga un raisīja ļoti patriotiskas sajūtas”, pēc savas uzstāšanās ar iespaidiem dalījās Priekuļu tehnikuma audzēkņi. Arī pedagogi neslēpa savu sajūsmu un pēc priekšnesumiem cēlās kājās, lai aplaudētu un uzgavilētu jauniešiem. Miks Kristians Sekalis no Smiltenes tehnikuma uzstājās ar savu grupu “Bultas”, kas bija viens no publikas favorītiem. Miks atdzina: “Šī nav pirmā reize, kad publika burtiski uzsprāga piedziedājuma laikā, bet sajūta bija lieliska. Mēs esam īpaši ar to, ka izpildām savas oriģināldziesmas, kas gandarījumu padara vēl lielāku.”

Pasākuma vadītāja Kristīne Bulka noslēgumā minēja, ka visu koncerta laiku jutās laimīga, jo dalībnieku acīs redzēja dzirkstelīti. Kristīne šo dzirksteli aicina nezaudēt un turpināt apmeklēt interešu izglītības pulciņus, lai jau nākamgad maijā tiktos atkal un ikvienu priecētu ar jauniem priekšnesumiem!

Rezultātus un iegūtās vietas būs iespēja uzzināt tad, kad visos vēsturiskajos Latvijas novados būs notikuši profesionālo izglītības iestāžu māksliniecisko kolektīvu radošie pasākumi “Radi, rādi, raidi 2018”.

Vidzemes reģiona konkursu šajā gadā rīkoja Valmieras tehnikums, kas jauniešus uzņēma mājīgajās skolas telpās. Ik gadu šis radošais pasākums notiek citā Latvijas vietā. Šādas kopā sanākšanas galvenais mērķis ir saglabāt un pilnveidot profesionāli izglītojošajās skolās interešu izglītību kā kvalitatīvu brīva laika pavadīšanas iespēju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri