Valmieras Ziņas

Pateicoties iedzīvotāja modrībai, Valmierā pieķer dzērājšoferi

2.martā pulksten 7:14, tika saņemts zvans no iedzīvotāja, par to, ka Valmierā, pa Rīgas ielu virzienā uz centru brauc nenoskaidrota persona ar automašīnu BMW, kura ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Policija nekavējoties reaģēja un pulksten 7:24, “BMW” vadītāju apturēja Valmierā uz Vienības ielas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

1995.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja bez tiesībām un būdams 1,26 promiļu reibumā. Par šāda pārkāpuma izdarīšanu ir kriminālatbildība – par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Aizvadītajās brīvdienās, Valmierā reģistrēts gadījums, kad divi jaunieši (2005. un 2006. gadā dzimuši), nespēj patstāvīgi pārvietoties, ierodoties pašvaldības policijas darbiniekiem, tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un jaunieši nodoti mediķu rokās. Policija skaidro notikušā apstākļus un saindēšanās iemeslus.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 1.marta līdz 4.martam, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 166 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 31 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem ir 5 cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci automašīnu vadītāji. Noformēti 308 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 102 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri