Valmieras Ziņas

Pasaules kausa posmā sacīkšu droniem triumfē Pētersons

Jau iepriekš ziņojām, ka Priekuļu lidlaukā jau otro gadu pēc kārtas norisināsies FAI (starptautiskā gaisa sportu federācijas) sacīkšu dronu pasaules kausa posma sacensības. Tagad, noslēdzoties sacensībām, kur divu dienu garumā 50 dronu piloti sacentās par meistarīgākā pilota titulu, noskaidroti labākie.

Sestdien tika aizvadīti treniņlidojumi un kvalifikācija. Trase bija gana ātra un sarežģīta, nodrošinot sīvas cīņas visas dienas garumā. Kvalifikācijas noslēgumā ātrāko laiku sasniedza pašmāju pilots Tomass Pētersons, otrais bija 2018. gada pasaules čempionāta bronzas laureāts Kārlis Gross, savukārt trešais un ātrākais no viesiem bija čehs Davids Špačeks (David Špaček).

Svētdien sākās izslēgšanas lidojumi, un tajos veiksme neuzspīdēja Grosam – vienā no lidojumiem somu pilots taranēja viņa dronu, kā rezultātā viens no galvenajiem pašmāju favorītiem bija spiests izstāties no tālākās cīņas par uzvaru. Līdz ar to lielajā finālā iekļuva Pētersons, Špačeks, Oskars Raudiņs (vien 11. vieta kvalifikācijā), kā arī Krievijas pārstāvis Kirils Fedukovičs (Kirill Fedukovich).

Tajā  no cīņas par uzvaru ātri vien izkrita Fedukovičs un Špačeks. Rezultātā bija skaidrs, ka pie uzvaras tiks kāds no latviešiem – savu meistarību un aukstasinību vēlreiz apliecināja Pētersons, gūstot pārliecinošu uzvaru un atstājot Raudiņu otrajā vietā.

Junioru konkurencē uzvarēja Krievijas pārstāvis Genādijs Fomins (Gennady Fomin), pārspējot latviešus – Gustavu Kavacu un Juriju Masaļski.

Sacensības rīkoja biedrība ‘’Drone Racing Latvia’’ sadarbībā ar Vides risinājumu institūtu un Latvijas sporta federāciju padomi. Sezonas galvenais starts Latvijas vadošajiem dronu pilotiem plānots 28. novembrī, kad Ķīnā sāksies pasaules čempionāts.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri