Valmieras Ziņas

Parka ielā degusi neapsaimniekota ēka

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 10.maija plkst. 6.30 līdz 13.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 16.06 tika saņemts izsaukums uz Parka ielu Valmierā, kur trīsstāvu neapsaimniekotas ēkas otrajā stāvā dega sienu konstrukcijas 2 m2 platībā. Plkst. 16.27. ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās tika dzēsti arī divi kūlas ugunsgrēki. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Salacgrīvas novada Liepupes pagastu, kur kūla dega 300 m2 platībā un uz Jaunpiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastu, kur kūla dega 100 m2 platībā.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Amatas novada Nītaures pagastā, kur dega vieglā automašīna 2 m2 platībā, kā arī Raiskuma ielā Cēsīs, kur dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Limbažos iecēla atpakaļ sešus metrus augstā ligzdā pūču mazuļus, kā arī Burtnieku novadā no akas izcēla bulli, Alūksnes novadā atbrīvoja konteinera grīdā iesprūdušas govs kāju, Cesvaines novadā no dīķa izcēla govi, kā arī Pārgaujas novadā atbrīvoja ķēdē sapinušos suni.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri