Valmieras Ziņas

Parakstīs līgumu par profesionālās klases izveidi Mazsalacas vidusskolā

Tuvākajā laikā plānots parakstīt līgumu starp Mazsalacas Vidusskolu, Ogres tehnikumu – profesionālās izglītības kompetenču centru un Mazsalacas novada pašvaldību par profesionālās vidusskolas klases izveidi Mazsalacā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Mazsalacas novada pašvaldības priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis (“Mazsalacas novadam”).

Pēc viņa teiktā, līgumu paredzēts parakstīt klāt esot arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem.

“Patlaban tas ir vairs tikai saskaņošanas jautājums – kad izdosies visiem kopīgi parakstīt līgumu, bet tas viennozīmīgi šobrīd pašvaldībā ir jautājums numur viens,” atzina pilsētas mērs. Pēc viņa teiktā, pagaidām precīzs līguma parakstīšanas datums gan neesot noteikts, taču, līdz ko tas būs paveikts, būs iespējams arī aicināt skolēnus pieteikties jaunajai klasei, kas tiks atvērta septembrī.

Citviet medijos jau ziņots, ka ar nākamo mācību gadu Mazsalacas vidusskolā, paralēli vispārizglītojošās vidusskolas klasei, tiks veidota profesionālās izglītības novirziena klase, kurā būs iespējams apgūt tādus arodus kā kokapstrādi, viesmīlību un tekstilapstrādi.

Klases akadēmiskās nodarbības notiks Mazsalacas vidusskolā, taču profesionālās apmācības skolēniem paredzēts apgūt Ogres tehnikumā. Jaunā programma piedāvās apmācības iziet četru gadu laikā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri