Valmieras Ziņas

Par “Valmiermuižas alus” produkciju interesējas arī Jaunzēlandē

Par alus darītavas “Valmiermuižas alus” produkciju interese izrādīta ne tikai Austrālijā, uz kurieni šogad sākts eksports, bet arī Jaunzēlandē, aģentūrai LETA pastāstīja alus darītavas līdzīpašnieks un valdes loceklis Aigars Ruņģis.

Viņš atgādināja, ka alus darītava šogad sāks realizēt produkciju tālākos tirgos Nīderlandē un Austrālijā, kā arī par “Valmiermuižas alus” produkcijas interesējušies citi tālie tirgi, kur eksports iespējams nākotnē.

“Par mums šobrīd interesi ir izrādījuši arī tādi ļoti tāli tirgi, kā piemēram, Jaunzēlande. Saprotam, ka tā ir ļoti liela atzinība un kompliments mūsu alus darītavai, ka mūsu alu novērtē arī otrā pasaules pusē. Domāju, ka mēs būsim priecīgi par katru kasti, ko pārdosim tik tālos tirgos,”

sacīja Ruņģis.

Vienlaikus viņš piebilda, ka iepriekš minētās valstis atrodas salīdzinoši tālu no Latvijas, līdz ar to alus darītavai ikdienā ir grūti nodarboties ar zīmolu attīstību tajās.

“Šajās ļoti tālajās valstīs mūsu attīstība izriet no tā, vai uz vietas ir kāds ļoti liels mūsu vai Latvijas alus fans,”

viņš sacīja.

Ruņģis piebilda, ka plānveidīgāku eksporta attīstību “Valmiermuižas alus” saredz Ziemeļeiropas valstīs, tajā skaitā citās Baltijas valstīs un Skandināvijā, kur garšas, dizaina un kvalitātes izjūtas ir līdzīgas kā Latvijā.

“Patlaban mūsu lielākais eksporta apjoms ir uz Igauniju kā kaimiņvalsti, otra lielākā ārvalsts aiz Igaunijas ir Somija, kas arī ļoti augstu novērtē tādu tīru, askētisku, sabalansētu garšu un alu kā baudīšanas un maltītes sastāvdaļu restorānā. Tamdēļ mēs gribētu augt un attīstīties Somijā, Zviedrijā, Dānijā un arī Lietuvā,”

viņš teica, piebilstot, ka “Valmiermuižas alus” ļoti nopietni strādā pie tā, kā palielinātu realizācijas apjomu attiecīgajās četrās valstīs, kas ir alus darītavas fokusa tirgi.

Vienlaikus viņš piebilda, ka ir liels prieks, ja alus darītavu uzmeklē arī tālas valstis, uz kurām labprāt tiks sūtīta produkcija. Šajā ziņā uzņēmuma sens sapnis ir sākt eksportu uz tā saucamā “craft” alus dzimteni – ASV, kur tālā ceļa un īpašā nodokļu režīma dēļ tas līdz šim vēl nav izdevies.

“Mums ir bijuši sūtījumi kā testa partijas uz ASV dažādiem latviešu svētkiem, viņi ir izrādījuši ļoti lielu interesi. Līdz ar to pieļauju, ka nākotnē mūsu eksporta valstu ģeogrāfija būs plašāka,”

sacīja Ruņģis.

Jau ziņots, ka “Valmiermuižas alus” šogad sācis realizēt produkciju Apvienotajā Karalistē, Dānijā, Nīderlandē, kā arī Austrālijā. Tāpat uzņēmums turpina realizēt produkciju arī esošajos tirgos Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Somijā un Šveicē. “Valmiermuižas alus” darītavas mērķis nākamajos trijos gados ir trīskāršot alus eksportu, sasniedzot 25% no kopējā izbrūvētā alus apmēra.

“Valmiermuižas alus” 2016.gadā strādāja ar 4,226 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 31% un bija 182 896 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Valmiermuižas alus” reģistrēts 2005.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 396 691 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir SIA “Valmiermuižas ieguldījumu fonds”. Savukārt 60% “Valmiermuižas ieguldījumu fonda” daļu pieder Ruņģim, 24% – Austrijas ieguldījumu fondam “Industrieliegenschaftenverwaltungs AG” (ILAG), bet 16% – Vācijas uzņēmumam “Thinkflink GmbH”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri