Valmieras Ziņas

Par Valmieras novada pašvaldības izpilddirektori apstiprināta Evija Voitkāne

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 8.jūlijā, Valmieras novada pašvaldības domes sēdē deputāti Valmieras novada pašvaldības izpilddirektores amatā vienbalsīgi ievēlēja līdzšinējo Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektori Eviju Voitkāni, informē Valmieras novada pašvaldība.

“Paldies Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Jānim Baikam un maniem kolēģiem, ar kuriem bijis gods būt daļai no Valmieras pilsētas pašvaldības plašās darbinieku saimes kopš 2004.gada. Esmu pārliecināta, ka arī Valmieras novada pašvaldībā izveidosim profesionālu komandu, kura īstenos deputātu lēmumus novada izaugsmei un iedzīvotāju labklājībai. Esmu gatava vadīt šo komandu. Pateicos par izrādīto uzticību, doto uzticības mandātu,” pateicās Evija Voitkāne, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektore.

Evija Voitkāne Valmieras pilsētas pašvaldībā darbu sāka 2004.gadā Finanšu dienestā. No 2010.gada veica finanšu direktores vietnieces amata pienākumus. No 2013.gada bijusi izpilddirektora vietniece. 2015.gada 30.jūlijā ievēlēta par Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektori.

Kandidatūru vērtēja īpaši šim mērķim izveidota komisija.

Jāpiemin, ka Valmieras novada pašvaldības ārkārtas domes sēdē 1.jūlijā deputāti apstiprināja Valmieras novada pašvaldības nolikumu. Saistošie noteikumi nosaka Valmieras novada pašvaldības pārvaldes organizāciju, lēmumu pieņemšanas kārtību, iedzīvotāju tiesības vietējā pārvaldē, kā arī citus pašvaldības darba organizācijas jautājumus. Nolikums, kā arī struktūrshēma skatāmi šeit.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri