Valmieras Ziņas

Par Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ievēlēts Jānis Baiks

Lasīšanas laiks: 3 min

Ceturtdien, 1.jūlijā, notika pirmā Valmieras novada pašvaldības domes sēde, kurā par jaunizveidotās pašvaldības vadītāju tika ievēlēts līdzšinējais Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”).

Jāņa Baika kandidatūru novada vadītāja amatam izvirzīja deputāts Ričards Gailums (“Valmierai un Vidzemei”). Savukārt kā otru kandidātu šim amatam deputāts Juris Jakovins (Latvijas Zemnieku savienība) nominēja līdzšinējo Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Hariju Rokpelni (Latvijas Zemnieku savienība).

Valmieras novada pašvaldības domes pirmajā sēdē piedalījās 18 no 19 ievēlētajiem deputātiem. Attaisnojošu iemeslu dēļ sēdē nepiedalījās Vugars Ecmanis (Latvijas Zemnieku savienība).

Par Jāņa Baika kandidatūru balsoja 16 no 18 klātesošajiem deputātiem – visi “Valmierai un Vidzemei”, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un “Jaunā Vienotība” deputāti, kā arī Edgars Grandāns no Latvijas Zemnieku savienības saraksta. 

Par Harija Rokpeļņa kandidatūru balsoja atlikušie divi Latvijas Zemniekus savienības saraksta pārstāvji – Harijs Rokpelnis un Juris Jakovins.

Pēc ievēlēšanas novada vadītāja amatā Jānis Baiks pateicās visiem vēlētājiem par dalību vēlēšanās un atzina, ka viņi izdarījuši labu izvēli, jo domē ir ievēlēti deputāti, kuri pārstāv visas jaunizveidotā novada teritorijas, lai viņi kopīgi varētu veidot jaunā novada nākotni. J.Baiks pateicās deputātiem par uzticību, izvēloties viņu par jaunā novada vadītāju.

“Līdz šim es esmu vadījis Valmieras pilsētu, es darīju to pēc labākās sirdsapziņas un nekaunos par paveikto. Mēs visi varam lepoties, ka Valmiera ir Latvijas veiksmes stāsts. Es apņemos tikpat enerģiski un godprātīgi turpināt darbu, lai arī viss Valmieras novads taptu par labāko vietu dzīvošanai, strādāšanai, atpūtai, sportošanai, kultūras baudīšanai. Ar tādiem cilvēkiem, kuri sēž pie šī galda, mēs to noteikti izdarīsim,” pauda jaunievēlētais Valmieras novada pašvaldības vadītājs. Pārfrāzējot Raini, J.Baiks atzina, ka darba un izaicinājumu būs ļoti daudz, tādēļ katram būs sava roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek. 

Jau ziņots, ka 5.jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Valmieras novada pašvaldības domē no partijas “Valmierai un Vidzemei” domē ievēlēti: Jānis Baiks, Ričards Gailums, Jānis Olmanis, Guntis Gladkins, Jānis Skrastiņš, Guna Ķibere, Toms Upners, Jānis Dainis, Andris Klepers, Guntars Štrombergs, Reinis Muižnieks un Kaspars Kļaviņš. No Latvijas Zemnieku savienības domē ievēlēti: Harijs Rokpelnis, Juris Jakovins, Vugars Ecmanis un Edgars Grandāns. No Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” domē ievēlēti: Jānis Grasbergs un Mareks Bērziņš. No “Jaunās Vienotības” domē ievēlēts Jānis Upenieks.

Šodien plkst. 17:30 Jānis Baiks izsludinājis Valmieras novada pašvaldības domes ārkārtas sēdi, kurā paredzēts izskatīt sekojošus jautājumus:

1.Par Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos ievēlēšanu 
2. Par Valmieras novada pašvaldības nolikumu
3. Par Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka izglītības, kultūras un sporta jautājumos ievēlēšanu
4. Par Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos ievēlēšanu 
5. Par Valmieras novada pašvaldības domes pastāvīgo komiteju ievēlēšanu
6. Par paraksta tiesību piešķiršanu 
7. Par Valmieras novada pašvaldības pārstāvja izvirzīšanu Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomē 
8. Par komisijas un kritēriju apstiprināšanu

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU ASISTENTI/-TU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: pieteikumu pieņemšana un apstrāde; asistēt projekta vadītājam projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu realizēšanā ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; biroja administrācijas pienākumu izpilde (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem, e-pastiem, uzturēt kontaktus ar organizācijas klientiem). No darbinieka sagaidām: augstu atbildību un labas komunikācijas prasmes; labas angļu valodas zināšanas, pedagoģiskā izglītība un datorprogrammu lietošanas prasmes uzskatīsim par priekšrocību. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, iespēja apvienot darbu ar studijām; darba samaksu sākot no 5 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTU ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU VADĪTĀJU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: projektu pieteikumu gatavošana ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu realizēšana (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz e-pastiem, uzturēt kontaktus ar projektu partneriem); projektu rezultātu izstrāde; projektu aktivitāšu organizēšana; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; dalība projektu braucienos uz ārzemēm; No darbinieka sagaidām: labas angļu valodas zināšanas; augstu atbildības sajūtu un punktualitāti; prasmi strādāt individuāli un komandā; labas datorprasmes, radošu un mūsdienīgu pieeju uzdevumu veikšanā; vēlama pieredze pedagoga darbā un ERASMUS+ projektos. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, kuru iespējams veikt attālināti un apvienot ar studijām; darba samaksu sākot no 7 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valmieras tehnikums aicina darbā APKOPĒJU (uz darbinieka prombūtnes laiku) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Pamatizglītība Prasme strādāt kārtīgi, kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu Prasme strādāt ar telpu uzkopšanas līdzekļiem un darbarīkiem Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam Iespēja uzsākt darbu nekavējoties Tālrunis informācijai: Personāla speciāliste Guna Čečiņa 22020228. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Apkopēja vakancei” līdz 2022.gada 31.janvārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-31 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas ar vakances norādi sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri