Valmieras Ziņas

Par Burtnieku novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Edvīns Straume (3)

Trešdien, 24.aprīlī, Burtnieku novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē par jauno pašvaldības vadītāju tika ievēlēts deputāts Edvīns Straume (partija “Vienotība”). 

Domes priekšsēdētāja vēlēšanās tika izvirzītas divas kandidatūras. Gatis Cukmacis (partija “Vienotība”) izvirzīja Edvīna Straumes kandidatūru, savukārt Kristīne Auziņa (Vidzemes partija) rosināja par priekšsēdētāju ievēlēt Viesturu Karlivānu (partija “Valmierai un Vidzemei”).

Ar astoņām balsīm “par” un sešām balsīm “pret”, par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvīns Straume. Par viņu nobalsoja visi tie deputāti, kuri šodien rosināja Guntara Štromberga (partija “Valmierai un Vidzemei”) atstādināšanu no amata. 

Par Viesturu Karlivānu nobalsoja atlikušie seši deputāti. Sēdē nepiedalījās Kārlis Greiškalns (Latvijas Zemnieku savienība).

Edvīns Straume sēdes noslēgumā norādīja, ka līdz 1.maija svētkiem viņš plāno izsludināt domes ārkārtas sēdi, kurā plānots ievēlēt domes priekšsēdētāja vietnieku. Viņaprāt, šis jautājums ir jāatrisina maksimāli ātri, lai nodrošinātu pašvaldības darba nepārtrauktību.

Jāpiebilst, ka Edvīns Straume domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts jau otro reizi. Pirmo reizi viņš vadīja Burtnieku novada pašvaldību iepriekšējā sasaukuma laikā no 2013. gada jūnija līdz 2014.gada oktobrim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Baiba - 24.04.2019 Atbildēt

  Pilnīgi nevajadzīga darbība, ar ko šitais būs labšks par iepriekšējo? Ne ar ko !!! Novada reformas notios tāpat !

  Zanda - 24.04.2019 Atbildēt

  Straumes kungs ir vienīgais, kas uzklausa un meklē risinājumu. Viņš ir tuvāk tautai. Savukārt, par Štromberga kungu nevaru to attiecināt.

   Andris - 25.04.2019 Atbildēt

   Zanda jūs gan esat tālu no domes darbībām, acis jātur vaļā, kad sapņo

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri