Valmieras Ziņas

Par Burtnieku novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Edvīns Straume (3)

Trešdien, 24.aprīlī, Burtnieku novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē par jauno pašvaldības vadītāju tika ievēlēts deputāts Edvīns Straume (partija “Vienotība”). 

Domes priekšsēdētāja vēlēšanās tika izvirzītas divas kandidatūras. Gatis Cukmacis (partija “Vienotība”) izvirzīja Edvīna Straumes kandidatūru, savukārt Kristīne Auziņa (Vidzemes partija) rosināja par priekšsēdētāju ievēlēt Viesturu Karlivānu (partija “Valmierai un Vidzemei”).

Ar astoņām balsīm “par” un sešām balsīm “pret”, par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvīns Straume. Par viņu nobalsoja visi tie deputāti, kuri šodien rosināja Guntara Štromberga (partija “Valmierai un Vidzemei”) atstādināšanu no amata. 

Par Viesturu Karlivānu nobalsoja atlikušie seši deputāti. Sēdē nepiedalījās Kārlis Greiškalns (Latvijas Zemnieku savienība).

Edvīns Straume sēdes noslēgumā norādīja, ka līdz 1.maija svētkiem viņš plāno izsludināt domes ārkārtas sēdi, kurā plānots ievēlēt domes priekšsēdētāja vietnieku. Viņaprāt, šis jautājums ir jāatrisina maksimāli ātri, lai nodrošinātu pašvaldības darba nepārtrauktību.

Jāpiebilst, ka Edvīns Straume domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts jau otro reizi. Pirmo reizi viņš vadīja Burtnieku novada pašvaldību iepriekšējā sasaukuma laikā no 2013. gada jūnija līdz 2014.gada oktobrim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Baiba - 24.04.2019 Atbildēt

  Pilnīgi nevajadzīga darbība, ar ko šitais būs labšks par iepriekšējo? Ne ar ko !!! Novada reformas notios tāpat !

  Zanda - 24.04.2019 Atbildēt

  Straumes kungs ir vienīgais, kas uzklausa un meklē risinājumu. Viņš ir tuvāk tautai. Savukārt, par Štromberga kungu nevaru to attiecināt.

   Andris - 25.04.2019 Atbildēt

   Zanda jūs gan esat tālu no domes darbībām, acis jātur vaļā, kad sapņo

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri