Valmieras Ziņas

Par Burtnieku novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Edvīns Straume (3)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien, 24.aprīlī, Burtnieku novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē par jauno pašvaldības vadītāju tika ievēlēts deputāts Edvīns Straume (partija “Vienotība”). 

Domes priekšsēdētāja vēlēšanās tika izvirzītas divas kandidatūras. Gatis Cukmacis (partija “Vienotība”) izvirzīja Edvīna Straumes kandidatūru, savukārt Kristīne Auziņa (Vidzemes partija) rosināja par priekšsēdētāju ievēlēt Viesturu Karlivānu (partija “Valmierai un Vidzemei”).

Ar astoņām balsīm “par” un sešām balsīm “pret”, par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvīns Straume. Par viņu nobalsoja visi tie deputāti, kuri šodien rosināja Guntara Štromberga (partija “Valmierai un Vidzemei”) atstādināšanu no amata. 

Par Viesturu Karlivānu nobalsoja atlikušie seši deputāti. Sēdē nepiedalījās Kārlis Greiškalns (Latvijas Zemnieku savienība).

Edvīns Straume sēdes noslēgumā norādīja, ka līdz 1.maija svētkiem viņš plāno izsludināt domes ārkārtas sēdi, kurā plānots ievēlēt domes priekšsēdētāja vietnieku. Viņaprāt, šis jautājums ir jāatrisina maksimāli ātri, lai nodrošinātu pašvaldības darba nepārtrauktību.

Jāpiebilst, ka Edvīns Straume domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts jau otro reizi. Pirmo reizi viņš vadīja Burtnieku novada pašvaldību iepriekšējā sasaukuma laikā no 2013. gada jūnija līdz 2014.gada oktobrim.

  Baiba - 24.04.2019

  Pilnīgi nevajadzīga darbība, ar ko šitais būs labšks par iepriekšējo? Ne ar ko !!! Novada reformas notios tāpat !

  Zanda - 24.04.2019

  Straumes kungs ir vienīgais, kas uzklausa un meklē risinājumu. Viņš ir tuvāk tautai. Savukārt, par Štromberga kungu nevaru to attiecināt.

   Andris - 25.04.2019

   Zanda jūs gan esat tālu no domes darbībām, acis jātur vaļā, kad sapņo

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri