Valmieras Ziņas

Pagrīdes cehi ir valsts mēroga problēma, kam jāmeklē risinājums (2)

Pārtikas un veterinārais dienests, pārbaudot dienesta rīcībā esošo informāciju un veicot kontrolpirkumu, kādā Grobiņas namā atklājis nelegālu gaļas produktu ražotni, informē aģentūra LETA.

Savu viedokli izsaka “HKScan Latvia” Pārdošanas direktors Heino Lapiņš.

Kārtējais pagrīdes gaļas cehs atkārtoti apliecina to, ka melnais un pelēkais sektors gaļas produktu ražošanas nozarē arvien ir milzīgs. Turklāt skumjais fakts šajā gadījumā ir ne tikai nodokļu nemaksāšana valstij, bet arī tas, ka pagrīdes cehi neievēro nekādas stingras kvalitātes prasības, jo gluži vienkārši nav spiesti to darīt. Pārtikas un veterinārais dienests nevar kontrolēt ražotni, kuras darbība pretēji likumā noteiktajam nav oficiāli reģistrēta.

Uzskatu, ka tā ir valsts mēroga problēma, kurai risinājums meklējams arī pircēju attieksmes maiņā pret to, kādas kvalitātes produktus izvēlamies iegādāties. Pērkot un ēdot tādus pārtikas produktus, kuru izcelsme ir nezināma un kuru sagatavošanas laikā nav ievērotas nepieciešamās kvalitātes normas, mēs apdraudam gan savu, gan līdzcilvēku veselību, jo riskējam iegūt slimības, kas rodas nepareizas pārtikas uzglabāšanas un sagatavošanas procesā. Jo īpaši gaļa ir tāds produkts, kas viegli bojājas, tāpēc tās pareiza uzglabāšana un apstrāde ir īpaši atbildīgs process.

Pērkot uzticama ražotāja veikalā pieejamu produkciju, mēs varam būt pārliecināti, ka savu naudu atdodam par preci, par kuru ir samaksāti nodokļi, kuras izveidē ir ievērotas stingras kvalitātes prasības un kura ir mūsu veselībai droša. Ēdiens ir viens no mūsu spēka un veselības stūrakmeņiem, tāpēc aicinu ikvienu rūpīgi izvērtēt to, ko likt uz sava pusdienu galda.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    jjanis - 27.02.2018 Atbildēt

    Kaut nu manam mūžam pietiktu pagrīdes ražotāji.negribas aizmirst Gaļas garšu!

    Aigars - 01.03.2018 Atbildēt

    Ironiski. Sūdzās nevis cilvēki, kas patērē šo pagrīdes gaļu, bet gan viens no lielākajiem Latvijas gaļas ražotājiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri