Valmieras Ziņas

Pagājušajā diennaktī atklāti divi jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pagājušajā diennaktī atklāti divi jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Vakar Latvijā veikti 1324 Covid-19 testi, bet līdz šim Latvijā kopumā veikts 134 881 izmeklējums un inficēšanas apstiprināta 1110 personām jeb 0,8% no pārbaudītajiem.

18.jūnija dati liecina, ka no Covid-19 Latvijā izveseļojušās 903 personas jeb 81,4% reģistrēto inficēto.

Kopumā Latvijā miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no reģistrēto inficēto kopskaita.

Pēc Nacionālā veselības dienesta datiem, pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19. Kopumā patlaban stacionāros ārstējas septiņi pacienti, no kuriem seši ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāriem izrakstīti 172 pacienti, taču šis skaitlis ietver gan atlabušos, gan mirušos.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri