Valmieras Ziņas

Padomi aktuālam un unikālam galda noformējumam šajos Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kurus pavadām mājās kopā ar saviem mīļajiem. Sekojot Iittala galda noformēšanas eksperta un Augu Māja dekoratora Valtera Ozoliņa padomiem galda dekorēšanā, iepriecināsi savus mīļos, uzburot neatkārtojamu un īpašu svētku sajūtu.

Izmanto dabas veltes un motīvus

Viens no gada krāšņākajiem galda noformējumiem pilnīgi noteikti ir Ziemassvētku laikā. Bagātīgu galda noformējumu palīdzēs radīt dabas veltes, tādēļ droši izmanto visu, ko daba sniedz – zarus, skujas, sūnas, čiekurus, niedres, magoņu galviņas u.c. Varētu šķist, ka ziema nav tas pateicīgākais gadalaiks dažādām dabas veltēm, tomēr arī ziemā ir ļoti daudz dabas materiālu, ko var izmantot galda dekorēšanā.

No egļu un priežu zariņiem, kā arī sūnām var izveidot dažāda izmēra vainadziņus – lielāka izmēra vainagu izmantojot kā galda noformējuma centrālo objektu, bet mazos – kā papildinājumu vai ietvaru traukiem vai galda piederumiem. Lielisks dekors, ko ikviens var mājas apstākļos izveidot, ir čiekuru virtene, kuru var skaisti izkārtot pāri galdam, tukšās vietas aizpildot ar atsevišķiem čiekuriem.

Savukārt, lai piešķirtu neatkārtojamu faktūru un pamatu kopējam galda klājumam, galdautu var papildināt, tam virsū izklājot niedru paklājiņu. Trauki ar meža motīvu šajā gadījumā lieliski papildina grezno, bet tajā pašā laikā atturīgo galda klājumu.

Nebaidies no eksotikas

Lai gan Ziemassvētki visbiežāk asociējas tieši ar skujkokiem, interesantākam galda noformējumam kombinācijā ar egļu, priežu un tūju zariem var izmantot arī eikaliptu un pistāciju zarus, kā arī salal un cīku lapas. Lieliska izvēle būs arī guzmāniju lapas, kas skaisti papildinās svētku galdu, turklāt nebūs jāuztraucas par ūdens nepieciešamību, jo lapas ir ļoti stingras un spēj izturēt bez ūdens līdz pat trim dienām.

Ļaujies greznībai

“Ziemassvētki ir īstais laiks, lai ļautos greznajiem zeltītajiem un bronzas krāsas elementiem, kas lieliski papildinās galda klājumu un piešķirs tam svētku noskaņu. Šajā galda noformējumā izmantoti zeltrozā trauki, kuros burvīgi izskatās gan svētku gardumi, gan galda dekori,” iesaka Valters Ozoliņš.

Svečturi noskaņas radīšanai

Sveču gaisma palīdzēs uzburt īpašu noskaņu, tādēļ sveces un svečturi pilnīgi noteikti iederēsies arī Ziemassvētku galda klājumā. Svētku laikā svinīgākai noskaņai var izmantot spīdīgus un greznus svečturus, tomēr, lai radītu harmonisku un gaumīgu koptēlu, sveces vēlams izvēlēties neitrālos toņos. Lieti noderēs arī dažādu krāsu, formu un faktūras stikla svečturīši tējas svecēm.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri