Valmieras Ziņas

Pabeigta komunikāciju tīklu būvniecība vairāk nekā trīs kilometru garumā

SIA “Valmieras ūdens” aktīvi turpina darbu, lai paplašinātu apakšzemes komunikāciju tīklus un varētu arvien vairāk mājokļos nodrošināt augstāku komfortu, pateicoties iespējai ikdienā saņemt kvalitatīvu dzeramo ūdeni un videi draudzīgi novadīt notekūdeņus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

Saskaņā ar noslēgto būvdarbu līgumu ar SIA “Woltec” augusta beigās pabeigta kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūve Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā par kopējo summu 637 283,99 eiro bez PVN.

SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš:

“Būvdarbu līgums ar “Woltec” paredzēja plašus darbus Valmieras pilsētas un Valmiermuižas teritorijās. Šā gada augustā esam pieņēmuši ekspluatācijā Valmieras pilsētā izbūvētos kanalizācijas tīklus Semināra, Ūdens ielās un Ziedu gravā, kā arī ūdensvadu Semināra ielā, kas savukārt iedzīvotājiem nozīmē plašākas iespējas pievienoties maģistrālajiem tīkliem un turpmāk centralizēti saņemt dzeramo ūdeni un novadīt notekūdeņus. Apjomīgi un sarežģīti darbi veikti Burtnieku novada Valmiermuižas ciemā, kur izveidots ūdensvada maģistrāles cilpveida savienojums starp Nameja aleju un Viesturlaukumu. Šajā objektā iebūvēto komunikāciju dziļums vietām sasniedza pat piecus metrus un būvnieks izmantoja dažādas komunikāciju izbūves metodes, tai skaitā horizontālās vadāmās urbšanas metodi zem P17 autoceļa.”      

Kopumā SIA “Woltec” izbūvēja 2026,30 metrus pašteces kanalizācijas tīklu un 216,60 metrus kanalizācijas spiedvada, kā arī trīs kanalizācijas sūkņu stacijas un 787,50 metrus ūdensapgādes tīklu. Pateicoties šiem būvdarbiem, tika izveidota 61 vieta nekustamo īpašumu pievienošanai maģistrālajiem tīkliem.

Minētā projekta ietvaros vēl turpinās kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūve Valmieras industriālajā zonā, kur darbus veic SIA “Sanart”, savukārt būvuzraudzības pakalpojumu nodrošina SIA “Lakalme”, un projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds. Būvdarbu līguma kopējā summa bez pievienotās vērtības nodokļa sastāda 412 676,15 eiro, un projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti līdz 2020. gada 23.jūlijam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri