Valmieras Ziņas

Otrdien pūtīs lēns vējš un tikai vietām īslaicīgi līs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdiena Latvijā būs viena no retajām dienām ar lēnu vēju, nedēļas vidū gaidāms jauns ciklons un stiprs vējš, kas jūrā pāraugs vētrā, prognozē sinoptiķi.

Tuvākajā diennaktī būs mainīgs mākoņu daudzums, vietām īslaicīgi līs, naktī iespējams arī slapjš sniegs. Nakts gaitā dažviet valstī – galvenokārt Vidzemē un Latgalē – sabiezēs migla.

Pūšot lēnam vējam, minimālā gaisa temperatūra nakts un rīta stundās būs -2..+4 grādi, vietām piekrastē līdz +9 grādiem. Dienā pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu vējš, gaiss iesils līdz +9..+13 grādiem, bet valsts austrumos temperatūra nepārsniegs +7..+9 grādus.

Rīgā naktī uz otrdienu brīžiem līs, iespējama arī krusa un slapjš sniegs, savukārt dienā nav gaidāmi būtiski nokrišņi un palaikam spīdēs saule. Vējš lēni pūtīs no dienvidiem, dienvidrietumiem. Termometra stabiņš naktī noslīdēs līdz +4 grādiem, vietām piepilsētā gaisa temperatūra tuvosies nulles atzīmei; pēcpusdienā temperatūra sasniegs +11 grādus.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri