Valmieras Ziņas

Otrajos Ziemassvētkos Latvijā atklāti 511 ar Covid-19 inficētie, miruši 44 slimnieki

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, Otrajos Ziemassvētkos, Latvijā izdzisušas 44 ar jauno koronavīrusu sasirgušo cilvēku dzīvības, kas ir līdz šim lielākais vienā diennaktī mirušo Covid-19 slimnieku skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Iepriekš Latvijā lielākais vienā diennaktī mirušo Covid-19 pacientu skaits – 25 – tika reģistrēts 15.decembrī. Tikpat Covid-19 pacientu dzīvību izdzisa arī 12.decembrī.

Kā liecina SPKC sniegtie dati, no pagājušajā diennaktī mirušajiem viens cilvēks bija vecumā no 35 līdz 40 gadiem, trīs vecumā no 50 līdz 60 gadiem, seši vecumā no 60 līdz 70 gadiem, desmit vecumā no 70 līdz 80 gadiem, 20 vecumā no 80 līdz 90 gadiem, trīs vecumā no 90 līdz 95 gadiem, bet viens vecumā no 100-105 gadiem.

Līdz ar to kopumā līdz šim Latvijā miruši 559 cilvēki, kuriem apstiprināta saslimšana ar Covid-19.

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 5054 Covid-19 testi un atklāti 511 jauni Covid-19 gadījumi, bet pozitīvo testu īpatsvars bijis 10,1%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Latvijā ar Covid-19 līdz šim saslimuši 36 330 cilvēki.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri