Valmieras Ziņas

Ogres tehnikums pārņems Valmieras tehnikuma Rankas struktūrvienības saistības

Ogres tehnikums pārņems visas Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālajā struktūrvienībā īstenotās izglītības programmas un materiāli tehnisko nodrošinājumu, otrdien, 18.jūnijā, lēma valdība.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), atsaucoties uz Valmieras tehnikuma nodomu slēgt Rankas struktūrvienību, lēma, ka Gulbenes novada pašvaldībai jāpārņem Rankas struktūrvienības nekustamos īpašumus, bet Ogres tehnikumam – visas Valmieras tehnikuma Rankas struktūrvienības īstenotās izglītības programmas un materiāli tehniskais nodrošinājums.

Ogres tehnikumā īstenotās izglītības programmas ir saderīgas ar Rankas struktūrvienības īstenotajām programmām, kas ļauj pārņemt šādas saistības, skaidroja IZM.

Lai nodrošinātu saistību pārņemšanu Valmieras tehnikumam tiks samazināts un Ogres tehnikumam atbilstoši palielināts noteiktais maksimālais plānotais attiecināmais finansējums.

Līdz šim Rankas struktūrvienībā veiktos ieguldījumus 327 056 eiro apmērā un vēl plānotos ieguldījumus 255 460 eiro apmērā minēto izglītības programmu modernizēšanai pilnā apmērā paredzēts nodot Ogres tehnikumam.

Atsaucoties uz valsts nekustamā īpašuma sadales laikietilpību, lai netraucētu Gulbenes pašvaldībai sākt infrastruktūras pielāgošanu un gādātu par iedzīvotāju izglītību, ministrija ir sagatavojusi un nosūtījusi Vienošanās projektu pašvaldībai saskaņošanai, skaidroja IZM.

Plānots, ka Vienošanās projekts tiks parakstīts, kad būs noslēdzies mācību gads.

Vienošanās būs spēkā līdz nodošanas – pieņemšanas akta parakstīšanai un MK rīkojuma par nekustamā īpašuma nodošanu pašvaldības īpašumā spēkā stāšanās mirklim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri