Valmieras Ziņas

Novembrī sešās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas automobiļu pārbaudes

Lasīšanas laiks: 2 min

No 17. novembra līdz 26. novembrim Drošas braukšanas skola (DBS) sadarbībā ar degvielas mazumtirgotāju “Circle K Latvia” Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Daugavpilī un Rīgā rīkos bezmaksas automobiļu pārbaudes, aģentūrai LETA pavēstīja degvielas mazumtirgotāja “Circle K Latvia” pārstāvji.

Kompānijas pārstāvji vēsta, ka automašīnu bezmaksas pārbaudes notiks “Circle K” degvielas uzpildes stacijās – 17. novembrī Jelgavā, Brīvības bulvārī 1, 18. novembrī Liepājā, Esperanto ielā 2/8, 19. novembrī Ventspilī, Rūpniecības ielā 4, 24. novembrī Valmierā, Ausekļa ielā 26, 25. novembrī Daugavpilī, Ventspils ielā 28, kā arī 26. novembrī Rīgā, Jāņavārtu ielā 21.

Drošas Braukšanas Skolas (DBS) direktors Jānis Vanks norāda, ka, tuvojoties ziemai, automašīnas uzturēšanā pastiprināta uzmanība jāpievērš atbilstošu ziemas riepu nomaiņai, degvielai un tās daudzumam bākā, logu slotiņām, šķidrumam un bremžu stāvoklim.

Pārbaužu laikā noteiks ziemas riepu atbilstību likumam un drošas braukšanas pamatprincipiem, kā arī pārbaudīs automašīnas akumulatora darbību un apsekos automašīnas lukturus, lai noskaidrotu, vai tie ir atbilstoši noregulēti un neapžilbina pretim braucošos.

Vienlaikus pārliecināsies, vai auto uzpildīts ar sezonai atbilstošu logu šķidrumu, un pārbaudīs logu slotiņu kvalitāti, lai nepieciešamības gadījumā tās varētu nomainīt, kā arī sniegs konsultāciju par drošu braukšanu ziemā un veicamajiem priekšdarbiem, lai sagatavotu auto ziemas sezonai.

Savukārt pēc pārbaudes autovadītāji saņems speciālistu slēdzienu, kas palīdzēs atbilstoši sagatavoties ziemas braukšanas sezonai.

“Circle K Latvia” degvielas kategorijas vadītājs Gatis Titovs atzīmē, ka tikpat svarīgs faktors kā auto tehniskais stāvoklis ir arī kvalitatīva degviela bākā.

Titovs norāda, ka, iestājoties aukstajam laikam un salam, ieteicams pārbaudīt degvielas filtrus. Piemēram, dīzeļdzinēja automašīnām jāpārliecinās, vai filtros nav uzkrājušās vasaras degvielas paliekas – temperatūrai samazinoties zem nulle grādiem, auto bākā jābūt tikai arktiskajai dīzeļdegvielai.

Vienlaikus kompānijas pārstāvji vēsta, ka pagājušajā gadā līdzīgā akcijā pārbaudīti aptuveni 350 automobiļi. Pārbaužu laikā noskaidrots, ka katram desmitajam auto ziemas riepu protektora līmenis bija zem atļautās normas.

Bezmaksas automašīnas pārbaudes piedāvā DBS sadarbībā ar “Circle K” degvielas uzpildes stacijām.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu vecākam bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: veselības apdrošināšana; papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; apmaksātus kursus, meistarklases profesionālajai izaugsmei; apmaksātas pusdienas; svētku dāvanas; atmaksātus papildatvaļinājumus; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; darba alga no EUR 1080-1130 (bruto)/ no 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – Vecākais bistro pakalpojuma darbinieks Valmierā, vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26 167 218. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-06

“Rūjienas saldējums” komanda aicina pievienoties saldējuma masas vārītāju! Darba pienākumi: Saldējuma masas sagatavošana un vārīšana; Izejvielu sagatavošana atbilstoši receptūrām; Iekārtu, līniju mazgāšana, dezinfekcija; Iekārtu uzturēšana labā darba kārtībā; Telpu un iekārtu uzturēšana atbilstoši sanitārajām prasībām. No Tevis sagaidām: Spēju uzņemties atbildību un veikt darba pienākumus ar precizitāti; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 7.5 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas un piemaksu par savārīto saldējuma masas apjomu; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 23. augustam uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: VĀRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-23 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri