Valmieras Ziņas

Notiks koncertu cikls “Mūzikas svētki Burkānciemā” (1)

Lai iepazītu Burkānciema ielas, to vēsturi, kā arī iepriecinātu Valmieras iedzīvotājus un viesus, Valmierā  notiks koncertu cikls “Mūzikas svētki Burkānciemā”.

Šovasar plānoti divi cikla koncerti: Namdaru ielas svētki 20.jūlijā plkst.18.00 Namdaru ielā 1; Dzejnieku ielas svētki 17.augustā plkst.18.00 Dzejnieku ielā 4.

Koncertā “Namdaru ielas svētki” valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespēja klausīties skaņdarbus dažādu mūziķu atskaņojumā. Vēsturniece Indra Vīlistere pastāstīs par Burkānciemu, būs iespēja apskatīt izcilās pianistes Jautrītes Putniņas mātes Elzas Putniņas gleznas.

Tie būs koncerti ar bērnu balsīm, suņu rejām, kaiju kliedzieniem, zvirbuļu kaujām un auto riepu švīkstoņu fonā. Mūzikas svētki būs lieliska iespēja arī mūzikas skolu audzēkņiem uzstāties kopā ar profesionāliem mūziķiem. Burkānciemā radošs gars un ģimeniska atmosfēra valdījusi vienmēr, ar Mūzikas svētkiem šīs vērtības tiks stiprinātas.

Aicinām visus, kuri vēlas, ne tikai klausīties, bet arī piedalīties un muzicēt. Pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 19.jūlijam aivars.cepitis@gmail.com vai zvanīt pa tālruni.26529213 (Aivars Cepītis).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Larry Fox - 26.11.2019 Atbildēt

    Vai esat mēģinājuši iegūt kredītus no bankām bez panākumiem? Steidzami nepieciešama nauda, lai izkļūtu no parādiem? Nepieciešama nauda sava biznesa paplašināšanai vai dibināšanai? Saņemiet aizdevumu no vienas no Lielbritānijas vadošajām aizdevumu kompānijām. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar WhatsApp: +14092051142 vai e-pastu: larryfox2017@gmail.com

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri