Valmieras Ziņas

Notiks koncertu cikls “Mūzikas svētki Burkānciemā”

Lai iepazītu Burkānciema ielas, to vēsturi, kā arī iepriecinātu Valmieras iedzīvotājus un viesus, Valmierā  notiks koncertu cikls “Mūzikas svētki Burkānciemā”.

Šovasar plānoti divi cikla koncerti: Namdaru ielas svētki 20.jūlijā plkst.18.00 Namdaru ielā 1; Dzejnieku ielas svētki 17.augustā plkst.18.00 Dzejnieku ielā 4.

Koncertā “Namdaru ielas svētki” valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespēja klausīties skaņdarbus dažādu mūziķu atskaņojumā. Vēsturniece Indra Vīlistere pastāstīs par Burkānciemu, būs iespēja apskatīt izcilās pianistes Jautrītes Putniņas mātes Elzas Putniņas gleznas.

Tie būs koncerti ar bērnu balsīm, suņu rejām, kaiju kliedzieniem, zvirbuļu kaujām un auto riepu švīkstoņu fonā. Mūzikas svētki būs lieliska iespēja arī mūzikas skolu audzēkņiem uzstāties kopā ar profesionāliem mūziķiem. Burkānciemā radošs gars un ģimeniska atmosfēra valdījusi vienmēr, ar Mūzikas svētkiem šīs vērtības tiks stiprinātas.

Aicinām visus, kuri vēlas, ne tikai klausīties, bet arī piedalīties un muzicēt. Pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 19.jūlijam aivars.cepitis@gmail.com vai zvanīt pa tālruni.26529213 (Aivars Cepītis).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri