Valmieras Ziņas

Notiek apdares darbi ViA topošajā inženierzinātņu kompleksā

Vidzemes Augstskolas topošajā inženierzinātņu kompleksā patlaban notiek apdares darbi un pagalma apzaļumošana, lai jau ap jūlija vidu ēka būtu gatava telpu iekārtošanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja būvdarbu vadītājs, SIA “R.K.C.F.Renesanse” pārstāvis Raimonds Kuncevičs.

Pēc viņa teiktā, līdz šim ēkā praktiski jau ir pabeigti visi komunikāciju ievilkšanas darbi, tostarp atrisināti apkures, elektrības, kanalizācijas jautājumi un patlaban notiekot apdares darbi, tostarp tiekot liktas palodzes, durvju ailes, krāsotas sienas, liktas grīdas un iekārtie griesti.

Pēc R.Kunceviča prognozēm, lai arī vienošanās ar ViA paredz gatavu telpu nodošanu augustā, telpas varētu sākt iekārtot jau jūlija vidū. “Pamazām visus darbus varam virzīt uz finālu, palikušas vairs tīri nianses un, protams, fasāde un iekšpagalms,” sacīja būvdarbu vadītājs.

Uz jūlija vidu varētu vēl būt palikuši darbi pie fasādes, bet iekštelpās darbi jau noteikti būšot pabeigti. Pēc R.Kunceviča teiktā:

“pirmais stāvs no ārpuses būs ar apmetumu un otrais – ar dēļiem apšūts un vizuāli tas būs dabai tuvāks un arī estētiskāki baudāms. Nebūs kā viengabalains veidojums, bet ar materiālu dažādību būs panākts tas efekts – vieglums un estētiskums.”

Pēc būvdarbu vadītāja teiktā, būs arī pamanāma vienmērīga pāreja no jaunā ēkas korpusa modernā vizuālā veidola uz vecās ēkas daļas vizuālo noformējumu “Jaunā korpusa pelēkums un vecās ēkas dzeltenums tiks pietuvināti viens otram, lai vizuāli veiksmīgi saspēlētos.”

Kā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciālists Juris Lūsis,

plānots, ka augusta beigās jaunā ēka jau būs nokomplektēta ar lielāko daļu aprīkojuma, lai septembrī studenti tajā varētu sākt studijas.

 

Projekta mērķis ir ēkas pielāgošana personām ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī tehnoloģiju, iekārtu un aprīkojuma uzstādīšana ēkā Tērbatas ielā 10, Valmierā, ar mērķi izveidot modernu inženierzinātņu studiju kompleksu un uzlabot studiju programmu īstenošanu Vidzemes Augstskolā. Tas tiek darīts, piebūvējot inženierzinātņu kompleksu esošajai augstskolas ēkai un rekonstruējot veco ēkas daļu.

Projekta kopējais attiecināmais finansējums plānots 2 612 073 eiro (1 835 765 latu) apjomā, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums paredzēts 85% apmērā, valsts budžeta līdzfinansējums  paredzēts 7,17%, bet Vidzemes Augstskolas ieguldījums ir 7,73% apmērā.

Autoruzraudzību projektā nodrošina SIA “ARH Stadija”, būvuzraugs ir Alvis Bērziņš, bet darba aizsardzību objektā koordinē Dzintars Ailis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri