Valmieras Ziņas

Noslēgusies Valmieras sportiskā izaicinājuma #paliecveselsdubultā otrā kārta

Līdz ar ārkārtējās situācijas beigām Latvijā noslēdzies arī Valmieras sportiskais izaicinājums #paliecvesels, kas uz sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā mudināja kā lielus tā mazus valmieriešus un pilsētas draugus. Izaicinājuma otrajā kārtā, kas ilga no 14.maija līdz 9.jūnijam kopumā piedalījās 221 dalībnieks – 136 no tiem Endomondo programmā krāja kilometrus ar kājām (skrienot, ejot, nūjojot u.tml.), bet 85 dalībnieki brauca ar velosipēdu. Otrajā kārtā kopīgi  sakrāti 35,034 tūkstoši km, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

„Lai arī oficiāli Valmieras sportiskais izaicinājums ir noslēdzies, aicinu visus turpināt aizsākto – gūt pozitīvas emocijas un dzīvesprieku, kā arī uzlabot veselību un uzkrāt enerģiju, pavadot brīvo laiku aktīvi un svaigā gaisā, apceļojot tuvējo apkārtni un Latviju ar kājām vai velosipēdu. Lai aktīva un veselīga vasara!” novēl Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Apsveicam visus dalībniekus, kuri izvēlas veselīgu dzīvesveidu! Aktīvākajiem izaicinājuma 2.kārtas dalībniekiem, kuru sportiskās aktivitātes bija redzamas visiem, pienākas piemiņas suvenīri no Valmieras pilsētas pašvaldības.

Sportiskajā izaicinājumā #paliecveselsdubultā (ar kājām) piedalījās 136 dalībnieki, kopīgi veicot gandrīz 19 tūkstošus kilometru. Aktīvākā dalībniece sieviešu konkurencē bija Iveta Jansone (veikti 620 km), otrajā vietā Taiga Lapsina (462 km), trešā – Nora Baranovska (448 km). Vīriešu konkurencē visvairāk kilometru sakrāja Aleksandrs Semjonovs (667 km), otrais – Edgars Valdmanis (536 km), trešais – Mārtiņš Mārtiņsons (353 km).

Izaicinājumā ar velosipēdu kopumā piedalījās 85 dalībnieki, kuri pieveica 16 tūkstošus kilometru. Aktīvākā dāma bija Zaiga Voitehovska (800 km), otrajā vietā – Linda Zvejniece (443 km), trešā – Liene Krūmiņa (438 km). Vīru konkurencē pirmais – Vadims Juščenko (1454 km), otrais – Jānis Butāns (1240 km), trešais – Kristaps Pelcbergs (504 km).

Minētajiem aktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem balviņas iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri