Valmieras Ziņas

Noslēgusies Valmieras sportiskā izaicinājuma #paliecveselsdubultā otrā kārta

Lasīšanas laiks: 2 min

Līdz ar ārkārtējās situācijas beigām Latvijā noslēdzies arī Valmieras sportiskais izaicinājums #paliecvesels, kas uz sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā mudināja kā lielus tā mazus valmieriešus un pilsētas draugus. Izaicinājuma otrajā kārtā, kas ilga no 14.maija līdz 9.jūnijam kopumā piedalījās 221 dalībnieks – 136 no tiem Endomondo programmā krāja kilometrus ar kājām (skrienot, ejot, nūjojot u.tml.), bet 85 dalībnieki brauca ar velosipēdu. Otrajā kārtā kopīgi  sakrāti 35,034 tūkstoši km, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

„Lai arī oficiāli Valmieras sportiskais izaicinājums ir noslēdzies, aicinu visus turpināt aizsākto – gūt pozitīvas emocijas un dzīvesprieku, kā arī uzlabot veselību un uzkrāt enerģiju, pavadot brīvo laiku aktīvi un svaigā gaisā, apceļojot tuvējo apkārtni un Latviju ar kājām vai velosipēdu. Lai aktīva un veselīga vasara!” novēl Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Apsveicam visus dalībniekus, kuri izvēlas veselīgu dzīvesveidu! Aktīvākajiem izaicinājuma 2.kārtas dalībniekiem, kuru sportiskās aktivitātes bija redzamas visiem, pienākas piemiņas suvenīri no Valmieras pilsētas pašvaldības.

Sportiskajā izaicinājumā #paliecveselsdubultā (ar kājām) piedalījās 136 dalībnieki, kopīgi veicot gandrīz 19 tūkstošus kilometru. Aktīvākā dalībniece sieviešu konkurencē bija Iveta Jansone (veikti 620 km), otrajā vietā Taiga Lapsina (462 km), trešā – Nora Baranovska (448 km). Vīriešu konkurencē visvairāk kilometru sakrāja Aleksandrs Semjonovs (667 km), otrais – Edgars Valdmanis (536 km), trešais – Mārtiņš Mārtiņsons (353 km).

Izaicinājumā ar velosipēdu kopumā piedalījās 85 dalībnieki, kuri pieveica 16 tūkstošus kilometru. Aktīvākā dāma bija Zaiga Voitehovska (800 km), otrajā vietā – Linda Zvejniece (443 km), trešā – Liene Krūmiņa (438 km). Vīru konkurencē pirmais – Vadims Juščenko (1454 km), otrais – Jānis Butāns (1240 km), trešais – Kristaps Pelcbergs (504 km).

Minētajiem aktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem balviņas iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri