Noslēgusies “Valmiera Beach” 2014.gada sezona

Lasīšanas laiks: < 1 min

9.augustā Daliņu pludmalē ar “Multikluba” noslēguma posmu noslēdzās AS “Valmiera stikla šķiedra” pludmales volejbola čempionāts “Valmiera Beach”. Par vīriešu čempioniem jau priekšlaicīgi kļuva komanda “Beachball.lv” (Reliņš / Augustāns / Benjavs), bet sieviešu konkurencē tikai pēdējā sezonas mačā, uzvarot sīvākās konkurentes, čempionu uzvaras laurus plūca “Zeltaleja” (Švarca / Jansone / Švarca). Tikmēr “Multikluba” pludmales karaļa titulu izcīnīja Kārlis Rutmanis.

Vīriešu turnīrs:

Vīriešu konkurencē visa intriga par 2014. gada AS „Valmieras stikla šķiedra” pludmales volejbola čempionāta kopvērtējuma trijnieku bija zudusi pēc 9. posma, jo pirmajā trijniekā nekādas izmaiņas vairs nevarēja notikt. Par čempioniem bija kļuvusi komanda „Beachball.lv”, kuri uzvarēja sešus no septiņiem posmiem, kuros šovasar startēja. Par vicečempioniem kļuva „Spuds webs” (Sandris Kalniņš, Kārlis Rutmanis un, kuri uzvarēja arī sezonas noslēdzošajā posmā. Tikmēr trešo vietu izcīnīja Valkas pludmales volejbolisti „VDA un partneri” (Gints Švecs / Kārlis Bērziņš / Elmārs Savickis). Ceturtie kopvērtējumā ierindojās „Akapulko” no Smiltenes, bet pēdējā posma trešās vietas ieguvēji „Andris/Kaspars” izrāva čempionāta piekto vietu, aiz sevis sestajā pozīcijā atstājot „Kālija nitrāts” komandu.

Sieviešu turnīrs:

Sieviešu turnīrā pirms pēdējā - ceturtā posma saglabājās liela intriga, jo jebkura no četrām komandām (Zeltaleja, Fanta, Muris, Miagi Hit) varēja kļūt par čempionēm. Viss izšķīrās posma pēdējā mačā, kur par uzvaru posmā un reizē arī titulu kopvērtējumā cīnījās limbažnieces „Zeltaleja” un Rīgas pāris „Miagi Hit”. Finālā katra komanda uzvarēja pa setam, bet trešajā izšķirošajā setā virsroku guva „Zletaleja” (Alise Švarca/ Anna Diāna Jansone), kuras tad arī triumfēja visā čempionātā kopā. Otrās palika „Miagi Hit” (Laine Cielēna / Agija Sidorova). Trešajā vietā ierindojās volejbolistes no Cēsīm – „Fanta” (Nellija Tinusa / Laura Slišāne).

"Multikluba" pludmales karalis:

Tikmēr kā „Valmiera Beach” sezonas odziņa bija „Multikluba” pludmales karaļa turnīrs. 16 pludmales volejbolisti bija pieteikušies King Of The Beach formāta turnīram, kur noskaidroja individuāli spēcīgāko pludmales volejbolistu un 100 EUR dāvanu kartes ieguvēju. Izspēlējot trīs grupu kārtas, par finālistiem kļuva Kārlis Rutmanis un Andris Dolženko. Finālmačā Rutmanis izvēlējās spēlēt kopā ar savu „Spuds webs” pārinieku Sandri Kalniņu, bet Dolženko talkā ņēma sacensību „Final4” ceturto dalībnieku - Vilni Tinusu. Iespējams, tieši komandas saspēlētība palīdzēja Kārlim Rutmanim ar savu pārinieku gūt virsroku pār Dolženko un Tinusu, kas ļāva izcīnīt uzvaru „Valmiera Beach” sezonas noslēdzošajā sacensībā.

15./16.Jānis Rudzītis

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31