Noslēgsies trešā Kocēnu novada čempionāta florbolā sezona

Ceturtdien, 11. jūnijā, plkst. 21.30 Kocēnu sporta namā ar A divīzijas spēli par bronzas medaļām starp komandām “Naukšēni” un “Vimba” noslēgsies trešā Kocēnu novada čempionāta florbolā sezona, informē Kocēnu novada pašvaldībā.

Aizvadītajā svētdienā, 7. jūnijā, Kocēnos tika noskaidroti B divīzijas medaļnieki. Zelta medaļas izcīnīja Alūksnes komanda “Pelikāni”, kas finālā ar rezultātu 4:2 pārspēja komandu “P.K.U” no Puikules. Spēlē par trešo vietu uzvarēja Kocēnu novada jauniešu komanda “Rubene U-16”, kas ar rezultātu 6:5 pārspēja komandu “Citronmuiža” no Raunas.

B divīzijas simboliskajā izlasē tika iekļauti vārtsargs Roberts Trepšs (P.K.U), aizsargi Armands Lūdiņš (P.K.U) un Juris Vaigums (Pelikani), uzbrucēji Renārs Jēkabsons (Rubene U-16), Raitis Teters-Teterovskis (Pelikāni) un Ritvars Ņeupokojevs (Pelikāni).

Par A divīzijas čempionu 3. jūnijā tika kronēta komanda “Old Crabs”, kas aizraujošā un spraigā cīņā pēcspēles soda metienos pārspēja komandu “Farm Club”. “Old Crabs” šīs ir pirmās Kocēnu novada čempionāta florbolā zelta medaļas – pirmajā čempionātā komanda palika 4. vietā, otrajā čempionātā – 3. vietā, savukārt “Farm Club” jau trešo sezonu pēc kārtas ierindojās 2. vietā un saņēma sudraba medaļas.

A divīzijas simbolisko izlasi čempionāta organizatori paziņos ceturtdien pēc spēles par 3. vietu.

Trešo Kocēnu novada čempionātu florbolā organizē biedrība “LINO.LV” sadarbībā ar Kocēnu novada domi. Aktuālā informācija par čempionāta norisi pieejama Twitter kontā @KocenuCempis un interneta mājaslapā www.kocenucempis.lv.

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29