Valmieras Ziņas

Noslēdzies lielākais pašmāju bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

Lasīšanas laiks: 3 min

No 24.-29.augustam Valmierā norisinājās sestais starptautiskais bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”.  Otro gadu pirms sezonas turnīrs notika pēc jauna formāta, nedēļas garumā notiekot diviem turnīra posmiem, kuros katrā piedalās četru vecuma grupu jaunie basketbolisti un basketbolistes. Šogad turnīrā piedalījās 56 komandas no Latvijas un Igaunijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja turnīra rīkotāji.

Sešas dienas ilgie basketbola svētki Valmierā norisinājās divos posmos, kur pirmajā dalību ņēma meitenes, dzimušas 2006. un 2008.g. un jaunākās puišu vecuma grupās, bet otrajā turnīra posmā piedalījās 2005.-2008.g. dzimušie zēni. Turnīra norises vietās – Vidzemes Olimpiskā centra abos basketbola laukumos, Valmieras sākumskolas un Valmieras 5.vidusskolas sporta zālēs sešu dienu laikā kopumā tika aizvadītas 140 spēles, starp turnīra dalībniekiem tika izraudzīti Hesburger Latvija “Skills Challenge” konkursa uzvarētāji un  dalībniekiem bija iespēja iemūžināt atmiņas no pavadītā laika turnīrā īpašā komandu foto sesijā. 

Par 2020.gada Valmiera Summer Cup uzvarētājiem kļuva:

2006.g.dzim. meitenes – SC Audentes Tallina

2008.g.dzim. meitenes – Valmiera

2005.g.dzim. zēni – Valmiera

2006.g.dzim. zēni – Ezerzeme

2007.g.dzim. zēni – Tartu University BS

2008.g.dzim. zēni – Gulbene BJSS

2009.g.dzim. zēni – BS Jugla

2010.g.dzim. zēni – Rīdzenes Rajas

 

Turnīra organizators S.Bukšs par turnīru: “Liels prieks, ka šogad turnīrs bija iespējams un pie notikumiem pasaulē saistībā ar Covid-19 uzskatu, ka izdarīts lielisks darbs. Šis turnīrs noteikti nāca smagāk, kā citi, bet, pateicoties manai lieliskajai darba komandai, brīvprātīgajiem, atbalstītājiem un labvēļiem, tas bija iespējams. Šogad dalībnieku sastāvs tika meklēts Latvijā un Igaunijā, kur vīrusa situācija ļāva komandām aizvadīt drošu turnīru, bet pirms vīrusa izplatības Eiropā bija interese arī no tālākām valstīm Eiropā un Krievijā. Cerams, nākamgad situācija ļaus uzņemt attālāku valstu viesus. Turnīra laikā rūpīgi sekojām drošības noteikumiem saistībā ar Covid-19 veicot dezinfekcijas pasākumus sporta zālēs un garderobēs, kā arī visiem zālē ienākušajiem tika mērīta temperatūra. Centāmies radīt maksimāli drošu turnīru gan dalībniekiem, gan retajiem turnīra viesiem. Liels prieks dzirdēt no viesu komandām, ka turnīrs laika gaitā parādījis savas kvalitātes un ir augstāka līmeņa komandas, kas no gada uz gadu atgriežas un sola braukt ciemos arī nākamajā gadā. Tagad neliela atelpa un ziemā strādāsim tālāk, lai nākamajā gadā atkal sarūpētu kvalitatīvu turnīru dalībniekiem.

Plašāku informāciju par turnīra norisi iespējams apskatīt Valmiera Summer Cup sociālajās platformās – Facebook lapā www.facebook.com/ValmieraSummerCup, kā arī sociālajā platformā Instagram www.instagram.com/ValmieraSummerCup un mājas lapā www.valmierasummercup.com.

Starptautisko bērnu un jauniešu basketbola turnīru “Valmiera Summer Cup” organizē biedrība “Valmiera Summer Cup”. Organizatoru komanda izsaka pateicību turnīra brīvprātīgajiem palīgiem. “Valmiera Summer Cup” norisi atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Bērnu sporta skola, sporta organizācija “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kā arī citi turnīra atbalstītāji – tirdzniecības centrs “Valleta”, restorānu ķēde “Hesburger”, LVKV Nekustamie īpašumi, SIA “Valtanks”, būvniecības firma “Aimasa”, atpūtas parks “Avoti”, Valmieras Peldbaseins, Emīls Vanags Foto, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks, “Tymbark”, “Vichy”, “Saules Klinģeris”.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU (profesiju klasifikatora koda Nr. 2432 08) uz noteiktu laiku (līdz 06.2023.) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 835 līdz 1190 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Augstākā izglītība humanitāro, komunikācijas vai sociālo zinātņu jomā Zināšanas un pieredze sociālo mediju komunikācijas īstenošanā Profesionālās iemaņas un pieredze informatīvo, publicitātes un reprezentatīvo materiālu sagatavošanā Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, ļoti labas angļu valodas zināšanas Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze komunikāciju jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta prasme strādāt ar vizuālās apstrādes programmām B kategorijas autovadītāja apliecība Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt atvērtu komunikāciju starp izglītības iestādi un sabiedrību Plānot komunikācijas projektus, kampaņas un pasākumus, atspoguļot tos masu medijos Izstrādāt un realizēt jauno audzēkņu uzņemšanas kampaņu Vadīt komunikāciju sociālajos medijos Gatavot preses relīzes (ziņas medijiem) par izglītības iestādes aktualitātēm Sadarboties ar masu medijiem (laikrakstiem, televīziju, žurnāliem, avīzēm, portāliem) Izstrādāt izglītības iestādes reprezentācijas materiālus atbilstoši iestādes zīmola vadlīnijām Veidot izglītības iestādes mājas lapas un sociālo tīklus saturu (Facebook, TikTok, Youtube, Instagram) Tālrunis informācijai: Attīstības nodaļas vadītāja Linda Riba T: 20083787. CV, motivētu pieteikumu (uz 1 A4 lapas) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālista vakancei” līdz 2022.gada 28.janvārim plkst.16:00. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-28

SIA L.P. JANA  aicina darbā LIETVEDI Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt lietvedības procesu uzņēmumā (dokumentu saņemšanu, reģistrāciju, noformēšanu, apriti, sistematizāciju, lietu veidošanu, uzglabāšanu, sagatavošanu nodošanai arhīvā); Sagatavot dažāda veida pārskatus, izziņas, vēstules, rīkojumus u.tml. savas kompetences ietvaros. Prasības pretendentam: Dokumentu pārvaldības (lietvedības) procesa pārzināšana; Zināšanas lietvedību reglamentējošo normatīvo aktu jomā; Vēlama darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā; Komunikabilitāte, teicamas saskarsmes spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku un datoru (MS Office); Ievērot darba kārtību un ētikas normas; Prasme plānot savu laiku un noteikt prioritātes; Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; Valsts valodas prasme augstākajā līmenī; Darba pienākumu veikšanai nepieciešamā izglītība: minimālā – vidējā izglītība, vēlama – augstākā izglītība. Atalgojums: no 750 euro mēnesī. Darba vieta: Beātes iela 21 - 16, Valmiera, Valmieras novads. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz lpjana@inbox.lv, tālrunis uzziņām – 26685222, Harijs. Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 03.02.2022. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 20, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-03 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz lpjana@inbox.lv, tālrunis uzziņām – 26685222, Harijs. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri