Valmieras Ziņas

Noslēdzies biedrības “Attīstība.Virzība.Izaugsme” realizētais projekts “Mūžu dzīvo, mūžu mācies”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītās nedēļas nogalē Kocēnu novada Zilākalna pagastā notika biedrības “Attīstība. Virzība. Izaugsme” realizētais projekts “Mūžu dzīvo, mūžu mācies, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Pēc viņas teiktā, projekta īstenošana sākta 2013.gada vasarā un projekta laikā reizi nedēļā notikušas gan datorapmācības vidējās un vecākās paaudzes cilvēkiem, gan vācu valodas kursi. Regulāri piedāvātas arī lekcijas un nodarbības par dažādām tēmām, tostarp sevis pieteikšanu darba tirgū, ieskats darba tiesībās, sarunas par sociālajām garantijām un citiem jautājumiem.

Kā norādīja Eglīte, projektu realizēja biedrība “Attīstība.Virzība.Izaugsme” ar Kocēnu novada domes atbalstu. Kopējais projekta finansējums ir 5865 eiro (4124 lati), no kuriem Borisa un Ināras Teterevu fonda piešķirtie līdzekļi ir 3676 eiro (2583 lati), Kocēnu novada pašvaldības līdzfinansējums ir 369 eiro (259 lati), bet projekta realizētājā līdzfinansējums ir jau esošais nepieciešamais inventārs un 1818 eiro (1277 lati).

Pēc Eglītes teiktā, biedrība “Attīstība.Virzība.Izaugsme” Zilākalna pagastā darbojas jau kopš 2007.gada.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri