Valmieras Ziņas

Noskaidroti uzvarētāji erudīcijas spēlē „Zini! Mini! Uzzini!”

Otrdien, 30.oktobrī, Valmieras 5.vidusskolā otro reizi notika komandu erudīcijas spēle „Zini! Mini! Uzzini!”. Pasākumu ar skolotāju atbalstu organizēja Skolēnu dome, kuras vadītājs ir Gustavs Māziņš, LTV erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” uzvarētājs 10.klašu grupā. Šogad viņš mācās jau 11.klasē un droši var sastādīt interesantus un daudzveidīgus jautājumus citiem spēlētājiem.

Pasākumu vadīja 5.vidusskolas psiholoģe Inita Trapāne. Kā izteicās pati Inita, viņa šajā spēlē ir diriģente, kurai palīdzēja pirmās vijoles – Gustavs, skolotāja Linda Broka un skolēnu domes pārstāve Alise.

Spēlē piedalījās 10 komandas, kas sastāvēja gan no draugiem un kolēģiem, gan ģimenes locekļiem un klasesbiedriem. Dažas komandas šādā spēlē piedalījās pirmo reizi, citām jau bija bagāta erudīcijas spēļu pieredze. Vairākām komandām veiksme te uzsmaidīja, te atkal novērsās, bet dažas komandas jau no paša sākuma izrāvās vadībā. Prieks, ka spēlē bija ko darīt arī pašiem jaunākajiem dalībniekiem, jo multfilmu varoņus viņi noteikti zināja labāk nekā pieaugušie. Dažas komandas labāk pārzināja grāmatas vai pilsētu ģerboņus, bet iekrita uz vecvārdiem (dzervelce, žīgurs), savukārt citiem problēmas nesagādāja mākslas darbi, bet ne tik labi padevās atminēt putnus vai siluetus. Reizēm likās, ka atminējums ir mēles galā, bet atmiņa vai līdzība ar kādu citu tomēr beigās pievīla.

Sasummējot visu 10 kārtu punktus, 1.vietu pārliecinoši ieguva „Viesturieši”, 2.vietā – „Kviztaps Porziņģis” (tā nav drukas kļūda!), 3.vietā – „Unagi”. Par 4.-5.vietu ar vienādu punktu skaitu cīnījās 2 komandas – „Piecīši” un „Pārgaujas SIA”, bet olimpisko sešinieku noslēdza „Vējiem līdzi”.

Katrā ziņā visi devās mājās uzzinājuši kaut ko jaunu un priecīgi par saturīgi pavadīto vakaru, bet organizētāji aicināja sekot līdzi jaunumiem un decembrī piedalīties nākamajā spēlē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri