Noskaidroti airēšanas slaloma “Gaujas meistars” uzvarētāji

Lasīšanas laiks: 1 min

Svētdien, 15.jūnijā Valmierā airēšanas trasē “Krāces” notika tradicionālās airēšanas slaloma sacensības “Gaujas meistars”, kurās piedalījās Latvijas un Igaunijas airētāji un liela grupa jauno slalomistu no Sankt Peterburgas portālu “Valmieras Ziņas” informēja sportists Līgonis Bečers.

Pēc viņa teiktā, krievijas sportisti Valmierā pavadīja mācību treniņu nometni un bija gandarīti par iespēju startēt sacensībās. Ļoti veiksmīgi sacensībās piedalījās Valmieras airētāji, izcīnot uzvaras trijās galvenajās laivu klasēs.

K-1 laivu klasē vīriešiem visu pirmo sešnieku ieņēma Valmieras sportisti. Uzvaru izcīnīja Kaspars Pakers, otro vietu stabili noturēja Toms Karlivāns, bet trešo vietu spraigā sacensībā izcīnīja Vladislavs Klapenkovs, atstājot tālākajās vietās L.Bečeru, Krišu Meļnikoni un Kristeru Matvējevu. Savās vecuma grupās valmierieši bija pirmie – K.Pakers pamatgrupā, L.Bečers veterānu (V40) konkurencē, V.Klapenkovs jauniešu U18, bet K.Meļnikonis U15 grupā.

Sievietēm šajā pašā laivu klasē cīņa par pirmo vietu bija vēl spraigāka nekā vīriešiem. Šo spriedzi izturēja Antra Limbēna, kura izcīnīja uzvaru sacensībā ar savām kolēģēm – jauno airētāju trenerēm no Sankt Peterburgas. Otro un trešo vietu ieņēma Krievijas sportistes, bet ceturtajā vietā – Kristīne Strazdīte, kura bija ātrākā starp jaunietēm, bet Elīna Celmiņa – trešā.

C-1 laivu klasē Valmieras airētāji izcīnīja dubultu uzvaru – pirmais Krišs Ozols, bet otrais Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknis un U15 grupas līderis Emīls Putniņš.