Valmieras Ziņas

No 20. oktobra apmeklētājiem ienākot Kocēnu novada domē jālieto sejas maskas

No 20. oktobra apmeklētājiem ienākot Kocēnu novada domē, pagastu pārvaldēs un visās Kocēnu novada pašvaldības iestādēs Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos obligāti jālieto sejas maskas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Kocēnu novada domes kase un vienotais klientu apkalpošanas centrs turpina strādāt ierastajā režīmā, savukārt vizīti Kocēnu novada domē, Kocēnu novada pašvaldības iestādēs/struktūrvienībās un pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” nepieciešams iepriekš pieteikt telefoniski.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību apmeklēt pašvaldību klātienē un atgādina, ka Kocēnu novada pašvaldība pakalpojumus nodrošina arī neklātienes formā:

  • Iesniegumus un jautājumus sūtīt uz e-pastu: info@kocenunovads.lvvai zvanīt uz tālruņa numuriem – Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļas tālrunis informācijai 28675556, Kocēnu novada VPVKAC tālrunis informācijai 66954826;
  • Pie Kocēnu novada domes Alejas ielā 8, Kocēnos ir izvietota slēgta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai;
  • Ar pašvaldības darbiniekiem aicina sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus;
  • Veidlapas pieejamas ŠEIT.

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā www.latvija.lv pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Ar Kocēnu novada domes un struktūrvienību kontaktiem iespējams iepazīties www.kocenunovads.lv sadaļā KONTAKTI.

Iedzīvotājus un apmeklētājus aicina būt saprotošiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri