Valmieras Ziņas

No 14. janvāra darbību uz karantīnas laiku pārtrauc pirmsskolas izglītības iestāde “Burtiņš”

Burtnieku novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Burtiņš” starp darbiniekiem konstatēti vairāki saslimšanas gadījumi ar Covid-19. No ceturtdienas, 14. janvāra, līdz piektdienai, 29. janvārim, apturēta pirmsskolas darbība klātienē. Iespēju robežās mācību process tiks organizēts attālināti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldība.

“Rīkojamies izlēmīgi un preventīvi, negaidot situācijas saasinājumu. Pašreiz trīs no deviņām pirmsskolas grupām atrodas karantīnā. Lai samazinātu infekcijas turpmāku izplatību, lēmām par visas iestādes slēgšanu uz divām nedēļām. Nākamnedēļ atkārtoti veiksim darbinieku testēšanu. Vecākus aicinu šajā situācijā būt saprotošiem. Gan bērnu, gan iestādes darbinieku veselība ir prioritāte un pašreiz uzturēšanās iestādē nav pilnīgi droša – nepieciešams novērst inficēšanās riskus,” informē Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume.

PII “Burtiņš” pedagogus, atbalsta personālu, tehniskos darbiniekus, bērnu vecākus aicina sekot savam un bērnu veselības stāvoklim, vērot, vai neparādās elpceļu infekcijas slimības pazīmes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u.c. Parādoties simptomiem, telefoniski jāsazinās ar ģimenes ārstu par tālāko rīcību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri