Valmieras Ziņas

Nedēļas notikumu apskats Valmierā: mīklaini notikumi Valmieras ielās, Valmieras muzejam 60 un pateicības policijas darbiniekiem

Lai arī sākotnēji šķita, ka nedēļa pēc Valmieras 736. dzimšanas dienas būs mierīga, tā nebūt nebija, liekot sarosīties daudziem Valmieras iedzīvotājiem. Aizvadītajā nedēļā piedzīvoti dažādi notikumi. Kādi tie bija?

Apšaude, baikeri vai izklaidīgi jaunieši – notikumi Valmierā naktī uz 31. jūliju

Aizvadītās nedēļas apspriestākā tēma valmieriešu vidū noteikti bija baisie trokšņi, kas bija dzirdami Valmieras ielās naktī uz 31. jūliju. Daži no valmieriešiem saka, ka tā esot bijusi apšaude, bet citiem šķiet, ka pa pilsētu braukuši baikeri.

Agrā otrdienas rītā saņēmām ziņu no valmierietes Kristīnes, kura bija satraukta par naktī notikušo:

“Gribētos zināt, kas tieši tas bija. Kādas militāras mācības vai nopietna apšaude.”

Nākamajā dienā uz notikumiem reaģēja Valsts policija, aicinot atsaukties aculieciniekus, lai palīdzētu noskaidrot, kas šajā naktī notika Valmieras ielās. 

Policija aicina atsaukties iespējamos aculieciniekus, kuri varētu sniegt noderīgu informāciju policijai, palīdzot noskaidrot iespējamās iesaistītās personas. Iedzīvotāji aicināti sniegt jebkādu noderīgu informāciju, zvanot 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Apbalvojumi par pašaizliedzīgu rīcību

Jūlija noslēgumā Valmieras mērs Jānis Baiks pateicās Valmieras pašvaldības policijas inspektoriem Agrim Drandem un Mārtiņam Zurģim par nesavtīgu, profesionālu un drosmīgu rīcību, glābjot cilvēka dzīvību. 

Notikums, par kuru izpelnījās pateicību policijas darbinieki, notika jūlija sākumā, kad Valmieras pilsētas pašvaldības policijas Operatīvās informācijas centrā tika saņemts izsaukums. Pašvaldības policijas inspektori, ierodoties notikuma vietā, no Gaujas izglābuši bezsamaņā esošu sievieti. Nekavējoties uzsākot pirmās palīdzības sniegšanu, izdevās sievieti reanimēt. 

Valmieras muzeja 60. gadadiena

Svētki Valmierā turpinājās arī pēc pilsētas dzimšanas dienas svinībām. Aizvadītās nedēļas sestdienā Valmieras muzejs svinēja savu sešdesmitgadi,  Valmieras muzeja Izstāžu nama 2.stāvā atklājot izstādi “Uzmanību – ekspedīcija”. 

“Aicinot uz izstādi “Uzmanību – ekspedīcija”, Valmieras muzejs izsaka pateicību visiem ekspedīciju atbalstītājiem un palīgiem: iedzīvotājiem, pašvaldībām, klubu vadītājiem, bibliotekāriem, skolotājiem un ieinteresētiem cilvēkiem, ar kuriem kopā apzinātais vēsturiskais mantojums tiek saglabāts nākamajām paaudzēm. Tas ir paldies un sveiciens no esošajiem muzeja darbiniekiem arī visiem, kuri savulaik strādājuši muzejā,” pateicību izsaka Valmieras muzeja direktore Iveta Blūma.

 “Valmieras stikla šķiedras” valdē darbu sāk Ingo Bleiers

 Ap “Valmieras stikla šķiedru” kopš vasaras sākuma vairākkārt metusies šaubu ēna, visam sākoties ar uzņēmuma iesniegto pieteikumu Vidzemes rajona tiesā Valmierā par tiesiskās aizsardzības procesa ierosināšanu. 

Notikumi attīstījās ar uzņēmuma valdes locekļa Švionteka atkāpšanos no amata, rosinot jautājumus par to, kurš stāsies viņa vietā.  

No 1. augusta viņa vietu “Valmieras stikla šķiedras” valdē ieņēmis Ingo Bleiers. Viņš kopš 2016.gada augusta bija “Valmieras stikla šķiedras” grupas Pētniecības un attīstības sektora vadītājs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri