Valmieras Ziņas

Iedzīvotāju satrauktā ziņa – vai Valmierā notikusi apšaude? (15)

Agrā rīta stundā no satrauktas valmierietes Kristīnes saņēmām ziņu, ka vakar ap diviem naktī Valmieras autoostas apvidū esot notikusi apšaude. Pēc iedzīvotājas teiktā, tas esot noticis salīdzinoši ilgi, un, zvanot Valsts policijai, Kristīne esot saņēmusi atbildi, ka policija par notikušo ir saņēmusi informāciju. Bet kas īsti vakarnakt notika Valmierā?

“Gribētos zināt, kas tieši tas bija. Kādas militāras mācības vai nopietna apšaude,” raksta Kristīne. 

Saņemot ziņu no Valsts policijas, noskaidrojās, ka apšaude neesot tikusi fiksēta.

“Policijas rīcībā ir informācija par to, ka pagājušajā naktī autoostas apkārtnē dzirdami šāvieniem līdzīgi trokšņi. Pārbaudot saņemto informāciju un apsekojot pilsētas teritoriju, pārkāpumi netika konstatēti,” situāciju skaidroja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne. 

Lai arī, kā izrādās, apšaude nav notikusi, aizvadītajā diennaktī Valsts policija tika fiksējusi dažādus citus pārkāpumus. Burtnieku novadā konstatēts, ka nozagts portatīvais dators, cietais disks un datorsoma, sasniedzot materiālos zaudējumus 1090 eiro apmērā. Savukārt Cēsu novadā, nobraucot no ceļa un apgāžoties traktoram ar piekabi, bojā gājis kāds 1959. gadā dzimis vīrietis. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Kristine - 31.07.2019 Atbildēt

  Kas tad tas bija? Jo savieni bij loti labi dzirdami…

  Kristine - 31.07.2019 Atbildēt

  Un es maku atskirt plaukskenes no savieniem

  Jānis. - 31.07.2019 Atbildēt

  Jaunie “baikeri” vandijās pa pilsētu. Ap pusnakti gar manu māju pilnā ručkā deva vaļā…

   Zizii - 31.07.2019 Atbildēt

   Jup, Geotga Apiņa arī…

   arnis - 02.08.2019 Atbildēt

   Tās bija gaisenes 6 cilvēki bija ar gaisenēm un 12 bez tur bija bars pret baru??? Viens no cilvēkiem tika iesauts kāja

  kaalis - 31.07.2019 Atbildēt

  Kristīne kabaci no cukīni atšķir?

  Ieva - 31.07.2019 Atbildēt

  Kādu laiku atpakaļ Burkānciemā iestājoties vēlam vakaram šaudījās viens pirotehniķis… iespējams uz Ūdeu ielas

   Ūdrs - 01.08.2019 Atbildēt

   Uz Ūdru ielas ir brūna māja,kur,cik noprotu dzīvo cilvēki,kuriem patīk “mest pa lampu”. Ir no turienes šāvienam līdzīgi trokšņi nākuši, jā. Pats dzīvoju netālu ļoti, laiku pa laikam dzirdu kaut ko.

  Rolands - 31.07.2019 Atbildēt

  Vakardien SEB bankas rajonā tas arī bija dzirdams, bumbiņpistole tā noteikti nebija.

   Ieva - 31.07.2019 Atbildēt

   Jā pie Ripo likās tieši blakus. Pēc tā bija grūti iemigt

  Sabīne - 31.07.2019 Atbildēt

  Es dzirdēju kad aptuveni uz 0:20 dzirdēju šāvienus, bet tas bija pie Jaņperka un arī šavieni bija diez gan gari un daudz.

  Zizii - 31.07.2019 Atbildēt

  Agrāk dzīvoju banānā un pirms kāda pus gada arī naktī dzirdēju tādu kā apšaudi. Neregulāri un ļoti spēcīgi šāvieni ar pauzēm…

  Ingus - 01.08.2019 Atbildēt

  Stacijas galaa ar dzirdeeju un likaaas, ka tas ir tepat kkur blakus

  Līga - 01.08.2019 Atbildēt

  Mums Opis arī bija dzirējis. Viņam bija licies, ka Zemessardzei mācības Kauguru vērī.

  Pankūciņa - 02.08.2019 Atbildēt

  Nu skaidra skaidra lieta😁

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā Dabaszinību jomas skolotāju (dabaszinības un ģeogrāfija) pamatskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (10 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot Dabaszinību un Ģeogrāfijas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 287 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 10 stundām nedēļā), kā arī papildus piemaksu par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā speciālās izglītības skolotāju sākumskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot sākumskolas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 575 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 20 stundām nedēļā), tai skaitā papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Mūsu partneri