Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē notiks lielākais šīs vasaras SUP pasākums

4. un 5. augustā notiks Latvijā lielākais SUP pasākums “SUP fests 2018”. Jau trešo gadu festivāls Vaidavas ezera pludmalē pulcēs SUP airētājus no visas Latvijas, lai kopā atpūstos, sacenstos un nodotu savas zināšanas jaunajiem airētājiem.

Sestdienas galvenais notikums būs “Red Paddle Co Dragon Race” sacensības. Tā ir īpaša SUP disciplīna, kurā uz viena gara SUP dēļa airē četri airētāji. Sestdien tiks aizvadīti gan grupu braucieni, gan finālbrauciens. Vaidavā komandām būs iespēja kvalificēties dalībai Pasaules čempionātā, kas notiks septembra sākumā.

Savukārt svētdien startēs individuālie SUP airētāji gan tautas klasē, gan sporta klasē. Sporta klases disciplīna ir iekļauta Latvijas sērfošanas un SUP federācijas oficiālo sacensību kalendārā un dalībnieki cīnīsies par reitinga punktiem, lai iegūtu augstāku vietu sezonas kopvērtējumā.

Gan komandu, gan individuālo airētāju pieteikumi joprojām tiek gaidīti festivāla mājas lapā www.supfests.lv .

Sestdien un svētdien ikvienu airēt gribētāju gaidīs labi SUP instruktori, kas palīdzēs un apmācīs, ja ar SUP brauks pirmo reizi. Pasākuma ietvaros īpašas aktivitātes būs piemērotas arī bērniem, kā, piemēram, SUP šķēršļu trasīte, kas darbosies abas festivāla dienas. Savukārt šī gada īpašais jaunums būs SUP rogainings, kurā gan sestdienā, gan svētdienā ikvienam interesentam būs iespēja pārbaudīt savas airēšanas prasmes un orientēšanās spējas. Šāda veida izaicinājums uz SUP dēļiem pasaulē notiks pirmo reizi.

Sestdienas vakarā pēc dienas aktīvākās daļas vairāki mūziķi sniegs konceru uz SUP dēļiem ezerā, kas radīs īpašu noskaņu. Savukārt dienu noslēdzot, visiem dalībniekiem būs iespēja doties saulrieta braucienā.

Svētdienas rīts sāksies ar SUP fitnesa vingrošanu, ko vadīs pieredzījis vadītājs Kāspars Zlidnis.

Festivāla noslēgumā viens no tā dalībniekiem, kas būs finišējis vismaz vienā no sacensību disciplīnām, izlozes kārtībā iegūs jaunu SUP dēli RIDE 10’6 SE, kas šobrīd ir pasaulē populārākais piepūšamais SUP dēlis.

Aizvadītajā gadā “SUP festā” sacensībās startēja vairāk kā 70 SUP airētāji, tādējādi tās ir kļuvušas par lielākajām un plašāk apmeklētajām SUP sacensībām, kādas līdz šim Latvijā notikušas. Bet dažādās citās SUP aktivitātēs piedalījās vairāki simti dalībnieki.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā darbu SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTAM Darba pienākumi: · Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes darbību; · Veikt sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus; · Veikt preses monitoringu; · Organizēt reprezentatīvos pasākumus;  · Nodrošināt mājas lapas un sociālo tīklu lapu satura papildināšanu; · Veikt pasākumu fotografēšanu, foto un video arhīva uzturēšanu. Pamatprasības: · 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību); · Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un sociālajos tīklos; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 675 eiro līdz 1190 eiro (7. vai 9. mēnešalgu grupa, atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 25.10.2018. Tālrunis informācijai 27327669 Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir ZS 2.Vidzemes brigādes Personālsastāva un administrēšanas daļa. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-25 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri